Home » Докторантура і аспірантура

Мова

Останні коментарі

  Докторантура і аспірантура

  Відділ докторантури та аспірантури

          У 1960 р. коли кількість аспірантів перевищила 50 осіб (на той час у Політехніці навчалося 59 аспірантів за 25 спеціальностями), до штату інституту вводиться посада завідувача аспірантури. Цей час, очевидно,можна вважати початком створення відділу аспірантури.

         Першим на посаду завідувача аспірантури був призначений 20 грудня 1960 р. Є. О. Преображенський, який зробив значний внесок у справу підготовки майбутніх вчених Політехніки і згодом, вже обіймаючи посаду вченого  секретаря інституту, щедро передавав свої знання та досвід колегам. З 1968 р., та впродовж дев’яти років на посаді завідувача аспірантури працював І. В.Щербина. Далі цю посаду обіймали: з 1979 р. — О. М. Николко, з 1981 р. — Г. А. Євтушевський, від травня 1982 р. — І.О.Шишкіна, від листопада 2015 р. – О.В. Мукан. З удосконаленням та  розширенням форм підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів збільшувався і обсяг покладених на відділ аспірантури завданнь щодо їх організації. У жовтні 2006 р. відділ аспірантури реорганізований у відділ докторантури і аспірантури. Основними напрямками діяльності відділу щодо організації процесу підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації є:

  • аналіз забезпеченості підрозділів кадрами вищої наукової кваліфікації, формування проектів перспективних та річних планів підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів а також узагальнення результатів їх реалізації;
  • навчально-методичне, інформаційне та технічне забезпечення діяльності докторантури, аспірантури, ад’юнктури, підготовки здобувачів наукового ступеня; переведення на посади наукових співробітників, надання творчих відпусток для завершення дисертаційних робіт, а також присвоєння вченого звання старшого наукового співробітника;
  • супровід діяльності спеціалізованих вчених рад.

          Перспективи розвитку роботи відділу докторантури і аспірантури полягають в ініціюванні кроків щодо розширення співпраці з вищими навчальними закладами і науковими центрами України та інших країн з підготовки кадрів вищої наукової кваліфікації за принципами Болонського процесу; у взаємодії з установами НАН України та вищими навчальними закладами у запроваджені спільних програм теоретичної підготовки аспірантів; удосконаленні процесу підготовки шляхом переведення аспірантів на навчання за індивідуальними науково-навчальними програмами;формуванні інформаційного простору та створенні бази даних із підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів вищої кваліфікації та діяльності спеціалізованих вчених рад університету.


  Докторантура

  Аспірантура

  Контакти

   

  Категорії новин

  Календар новин

  Вересень 2019
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Сер    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30  

  Опитування

  Скільки часу в середньому на день Ви витрачаєте на навчання після пар?

  Переглянути результати

  Loading ... Loading ...

  Свята

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

  Курс валют

  Вакансії

  Робота геодезист, землевпорядник, маркшейдер, фотограмметрист, робота
  jooble