Студенти-геодезисти відзначаються своєю креативністю, творчістю, ідейністю. Наш інститут радо вітає таланти та дає всі можливості, щоб студенти їх відкрили.
Львів – молодіжне та творче місто. Різноманітні арт-кафе, творчі спільноти, кінотеатри, клуби. Атмосфера, яка вирує навколо, надихає до творчості.
Організації:
У Львівській політехніці активно працює низка організацій, до яких можуть долучатися і наші студенти, серед них:
Колегія та профбюро студентів і аспірантів ІГДГ –організація, яка охоплює всі сфери студентського життя та стоїть на сторожі прав студентів. Головою профбюро ІГДГ є Пашковенко Олександр Олександрович
Якщо Ви активний і прагнете проявити свої таланти не тільки у навчанні, візьміть участь у таких заходах:
Весна політехніки – щорічний фестиваль – конкурс талантів;
Осінь політехніки – щорічний КВК – фестиваль
Проекти від Інституту координує команда колегії та профбюро ІГДГ.
Допомога
Студенти – члени профспілки можуть скористатися знижками на відпочинок та оздоровлення на базах політехніки у смт. Славсько (зима) та Коблево (літо). Прийом заявок проводиться за 3 тижні до заїзду. Розклад заїзду та вартість путівки оновлюються. Слідкуйте за оновленнями на сайті: [politechniky.lp.edu.ua]
Студенти-сироти, молоді сім’ї та студенти із малозабезпечених сімей можуть скористатися щорічною одноразовою допомогою.
Останні коментарі