Мова

Випускники кафедри 1961-2012 рр.

Випуск 1961 р.

Аерофотогеодезія

  1. Буренкова Людмила Миколаївна
  2. Бурштинська Христина Василівна
  3. Костецька Яромира Михайлівна
  4. Кругляк Клара Миронівна
  5. Герко Станіслав Никифорович
  6. Ковальчук Ярослав Андрійович
  7. Римаренко Євген Олександрович
  8. Середа Анатолій Тимофійович
  9. Третьяк Владілен Вікторович
  10. Фукшанський Ростислав Дмитрович
  11. Біленький Олександр Євгенович
  12. Лапка Богдан Павлович
  13. Мельник Володимир Миколайович
  14. Марків Микола Ілліч
  15. Марцинковський Степан Іванович
  16. Новаковський Богуслав Августович
  17. Онисько Богдан Михайлович
  18. Папайло Григорій Васильович
  19. Шевчук Радмір Філологович
  20. Воскресенська Анна Олександрівна
  21. Гулей Леніна Григорівна
  22. Каріна Анна Григорівна
  23. Папайло Люся Олексіївна
  24. Предаченко Людмила Федорівна
  25. Шкоропад Прасковія Ільківна 

Випуск 1962 р.

Аерофотогеодезія

  1. Євстігнєєва Людмила Миколаївна
  2. Черняк Нінель Андріївна
  3. Шварц Олександр Юхимович
  4. Беленицька Белла Борисівна
  5. Журавкова Людмила Георгіївна
  6. Кравчук Раїса Федорівна
  7. Кривда Марія Василівна
  8. Криловська Людмила Олександрівна
  9. Курило Клара Іванівна
  10. Мамонтова Лариса Василівна
  11. Предаченко Леонід Леонідович
  12. Рахно Людмила Миколаївна
  13. Шипілова Азалія Іванівна
  14. Васильєв Віктор Миколайович
  15. Дорожинський Олександр Людомирович
  16. Матюшко Володимир Степанович
  17. Мартинюк Микола Архіпович
  18. Патіюк Євген Іванович
  19. Панчошенко Володимир Леонідович
  20. Петраков Георгій Андрійович
  21. Поліщук Володимр Олексійович
  22. Сергеєв Євген Григорович
  23. Цогла Лев Михайлович
  24. Черняк Анатолій Андрійович
  25. Шуляк Анатолій Андрійович

Випуск 1963 р.

Аерофотогеодезія

  1. Матюха Володимир Митрофанович
  2. Дишлюк Галина Олексіївна
  3. Єронкевич Лілія Пантелеймонівна
  4. Міщенко Іда Іванівна
  5. Невінчана Людмила Микитівна
  6. Николишин Михайло Степанович
  7. Соколова Тамара Володимирівна
  8. Тарасенко Євдокія Петрівна
  9. Тімушев Георгій Миколайович
  10. Ходинь Таісія Іванівна
  11. Шаповалова Людмила Алейзовна
  12. Якимів Віра Богданівна
  13. Ярошенко Неля Олександрівна
  14. Віятик Петро Михайлович
  15. Гончаров Олександр Олександрович
  16. Зазуляк Ярослав Васильович
  17. Канаун Гаррі Олександрович
  18. Камінський Ярослав Васильович
  19. Когут Омелян Миколайович
  20. Курило Ярослав Йосипович
  21. Лисичанський В’ячеслав Олексійович
  22. Мартиновський Станіслав Антонович
  23. Мозговий Юрій Леонідович
  24. Панас Констянтин Михайлович
  25. Піхурко Богдан Зиновійович
  26. Ясевич Том Миколайович
  27. Василюк Ростислав Несторович
  28. Діденко Володимир Павлович
  29. Жданов Олександр Констянтинович
  30. Касянчук Андрій Гервасієвич
  31. Пньовський Микола Іванович
  32. Скребцов Генадій Михайлович
  33. Стороняк Віктор Іванович
  34. Сторчик Володимир Михайлович
  35. Тополенко Микола Іванович
  36. Цейко Михайло Іванович

Випуск 1964 р.

Аерофотогеодезія

  1. Мельник Володимир Миколайович
  2. Будзько Віра Яківна
  3. Вітер Ірина Миколаївна
  4. Водонос Вікторія Трохимівна
  5. Дубовик Ольга Миколаївна
  6. Пастущак Галина Володимирівна
  7. Редкевич Павлина Степанівна
  8. Сенишин Катерина Іванівна
  9. Скакун Василь Степанович
  10. Сліцкоухова Ніна Борисівна
  11. Тарасова Аліна Вікторівна
  12. Федорцов Анатолій Дмитрович
  13. Шаламай Володимир Андрійович
  14. Червінська Валентина Максимівна
  15. Граждан Сергій Гнатович
  16. Денисюк Борис Макарович
  17. Завальський Володимир Євгенович
  18. Зембіцький Олексій Федорович
  19. Іванчук Володимир Васильович
  20. Кізяк Мирон Михайлович
  21. Король Андрій Антонович
  22. Корочев Вадім Дмитрович
  23. Кузін Микола Іванович
  24. Лизогуб Олександр Васильович
  25. Микита Володимир Іванович
  26. Найман Ізраїль Шимонович
  27. Пуляк Данило Сергійович
  28. Романюк Іван Ілліч
  29. Царенко Петро Тимофійович
  30. Червінський Юрій Калістратович

Випуск 1966 р.

Аерофотогеодезія

  1. Устінов Генадій Федорович
  2. Анжа Валерій Михайлович
  3. Анжа Олена Семенівна
  4. Бездєнєжних Едуард Юрійович
  5. Безручко Таніла Іванівна
  6. Беручанц Людмила Анатоліївна
  7. Білоус Тетяна Аполінарівна
  8. Бінцаровський Іван Петрович
  9. Бур’ян Микола Митрофанович
  10. Василевський Олег Вікторович
  11. Гаврилюк Олександр Наумович
  12. Голованов Борис Григорович
  13. Генюк Марія Олександрівна
  14. Гончарик Надія Григорівна
  15. Грязнова Орися Гнатівна
  16. Кальонов Генадій Володимирович
  17. Кевер Юрій Євгенович
  18. Кутін Юрій Григорович
  19. Коваль Богдан Васильович
  20. Коростій Володимир Іванович
  21. Кундельський Петро Филимонович
  22. Кухаренко Анатолій Степанович
  23. Максимів Михайло Павлович
  24. Мойсеєнко Любов Файвашевна
  25. Музика Валентина Яківна
  26. Музика Володимир Савович
  27. Нетробчук Марко Андрійович
  28. Пашник Петро Васильович
  29. Пеньковський Любомир Євстахович
  30. Рудий Роман Михайлович
  31. Сегін Ігор Іванович
  32. Соколовський Василь Серафимович
  33. Старовойт Ігор Петрович
  34. Уманська Сталіна Василівна
  35. Устінова Ніна Олексіївна
  36. Утоплова Віолета Беюківна
  37. Фединський Володимир Степанович
  38. Хрипта Петро Іванович
  39. Чижаньков Олександр Іванович
  40. Шутов Олександр Якимович
  41. Шлехт Світлана Миколаївна

Випуск 1967 р.

Аерофотогеодезія

  1. Галкіна Любов Василівна
  2. Міц Іван Дмитрович
  3. Нідза Марія Миколаївна
  4. Радь Роман Йосипович
  5. Омельченко Людмила Федорівна
  6. Болотов Генадій Дмитрович
  7. Бурбан Павло Юрієвич
  8. Галкін Олександр Юхимович
  9. Гринюк Мігаль Янушович
  10. Гаман Володимир Ілліч
  11. Гумен Роман Матвійович
  12. Дудник Станіслав Феліксович
  13. Друх Борис Якович
  14. Касянчук Микола Антонович
  15. Кошлєв Борис Петрович
  16. Лотоцький Костянтин Дем’янович
  17. Мартинюк Петро Єрофійович
  18. Мельничук Микола Карпович
  19. Микитишин Богдан Миколайович
  20. Мирний Віктор Леонтійович
  21. Пньовський Петро Іванович
  22. Пилипчук Володимир Олександрович
  23. Рудик Мстислав Теодорович
  24. Секела Петро Дмитрович
  25. Срібняк Зиновій Іванович
  26. Хемій Мирослав Михайлович
  27. Яковчук Анатолій Опанасович
  28. Якубцов Микола Сергійович

Випуск 1967 р.

Аерофотогеодезія

  1. Дорош Тереза Романівна
  2. Бінцаровський Теодор Петрович
  3. Боровська Льоля Семенівна
  4. Годований Анатолій Олександрович
  5. Голубченко Віталій Георгійович
  6. Кудляк Ярослав Миколайович
  7. Лосовська Ірина Станіславівна
  8. Огродничий Ростислав Федосійович
  9. Полак Валентина Миколаївна
  10. Павлов Владислав Олександрович
  11. Ревакович Марія Михайлівна
  12. Середа Людмила Максимівна
  13. Курнат Богдан Миколайович
  14. Шарикова Ірина Валентинівна
  15. Басараб Іван Петрович
  16. Бірюкович Микола Олександрович
  17. Боровський Едуард Костянтинович
  18. Горбач Ярослав Ілліч
  19. Дармограй Петро Петрович
  20. Кіндій Василь Романович
  21. Ковальчук Дмитро Іванович
  22. Кушляк Степан Петрович
  23. Кудінов Віктор Іванович
  24. Лозинський Володимир Васильович
  25. Полак Петро Ласлович
  26. Поліщук Віталій Максимович
  27. Семенів Василь Павлович
  28. Садовець Богдан Ананійович
  29. Скотар В’ячеслав Михайлович
  30. Солоненко Георгій Гаврилович
  31. Тобейчик Василь Іванович
  32. Фугель Анатолій Федорович
  33. Храпчинський Анатолій Іванович
  34. Цап Віктор Павлович

Випуск 1968 р.

Аерофотогеодезія

  1. Любімов Ігор Миколайович
  2. Борисова Людмила Борисівна
  3. Бура Зеновія Антонівна
  4. Демчина Анастасія Іванівна
  5. Облан Маргарита Рузіївна
  6. Коваленко Олена Петрівна
  7. Кордуба Юрій Генадійович
  8. Королькова Зоя Володимирівна
  9. Маціборко Пелагея Іванівна
  10. Голдич Степан Степанович
  11. Козирський Володимир Павлович
  12. Самсонов Анатолій Миколайович
  13. Смілка Ігор Миколайович
  14. Храбан Адам Юхимович
  15. Устінов Леонід Федорович
  16. Маціборко Адам Васильович
  17. Мирцало Роман Павлович
  18. Сєрий Олександр Федорович
  19. Сілаков Віктор Григорович
  20. Яросевич Зенон Миронович
  21. Бідрій Анатолій Миколайович
  22. Бодак Михайло Васильович
  23. Зубринський Меєр Шмульович
  24. Крижанівський Ігор Васильович
  25. Корольков Євген Семенович
  26. Саницький Ігор Андрійович
  27. Євшин Сергій Амплієвич
  28. Козін Володимир Павлович
  29. Попов Георгій Іванович

Випуск 1969 р.

Аерофотогеодезія

  1. Зарицька Ганна Петрівна
  2. Медвідь Ярослава Іванівна
  3. Сердюк Надія Олексіївна
  4. Степанова Валентина Андріївна
  5. Стецюк Галина Йосипівна
  6. Шестопал Тетяна Магометівна
  7. Щупляк Галина Григорівна
  8. Бусол Анатолій Андрійович
  9. Васерук Степан Адамович
  10. Вахулович Ярослав Петрович
  11. Венгер Семен Васильович
  12. Гречух Василь Ілліч
  13. Западнюк Володимир Філімонович
  14. Жарковський Мирон Йосипович
  15. Ковальов Анатолій Миколайович
  16. Козоріз Михайло Дмитрович
  17. Манзій Володимир Олександрович
  18. Пецух Ярослав Дмитрович
  19. Попов Володимир Олександрович
  20. Питляр Мирон Теодорович
  21. Пньовський Михайло Іванович
  22. Присяжний Владислав Тадеушович
  23. Сафонюк Анатолій Левкович
  24. Соколовський Казимир Іванович
  25. Сік Стефан Андрійович
  26. Ханас Петро Іванович
  27. Чернега Костянтин Михайлович
  28. Шестопал Юрій Сергійович
  29. Шот Євген Іванович
  30. Щелкунов Олексій Савелійович
  31. Юськевич Олександр Володимирович

Випуск 1970 р.

Аерофотогеодезія

  1. Бочик Олександр Іванович
  2. Витко Борис Васильович
  3. Гайдамаха Михайло Іванович
  4. Глейзеров Анатолій Арнольдович
  5. Дем’янов Ігор Олексійович
  6. Дземко Генадій Михайлович
  7. Дісковський Валерій Лукич
  8. Дорош Володимир Романович
  9. Іванова Людмила Миколаївна
  10. Зражевський Володимир Миколайович
  11. Каріна Наталія Михайлівна
  12. Коровайчук Ігор Степанович
  13. Кубчик Василь Васильович
  14. Курилов Володимир Леонідович
  15. Куропатова Галина Костянтинівна
  16. Марків Василь Михайлович
  17. Мартинець Степан Андрійович
  18. Мельниченко Гримислав Григорович
  19. Молочко Валерій Семенович
  20. Никифоров Валарій Володимирович
  21. Олійник Петро Іванович
  22. Панас Мирон Іванович
  23. Петров Валерій Олександрович
  24. Распертова Лора Олександрівна
  25. Сембратович Богдан Іванович
  26. Скрипко Олександр Федорович
  27. Тупиця Іван Юрійович
  28. Турук Дмитро Миколайович
  29. Червоненький Віктор Андрійович
  30. Черкашина Валентина Федорівна
  31. Черниченко Марина Андріївна
  32. Яготінцев Борис Миколайович

Випуск 1971 р.

Аерофотогеодезія

  1. Волков Віктор Іванович
  2. Оскоріп Михайло Степанович
  3. Єнгаличева Ольга Ханіфовна
  4. Марців Ольга Михайлівна
  5. Новікович Валентин Іванович
  6. Сембратович Раїса Антонівна
  7. Храбан Марія Іванівна
  8. Шваркунова Павліна Іванівна
  9. Бамбура Богдан Миколайович
  10. Боровик Юрій Васильович
  11. Варнаков Юрій Іванович
  12. Гудз Федір Васильович
  13. Дорощук Василь Миколайович
  14. Іванець Микола Якович
  15. Карп’як Володимир Олексійович
  16. Касіянчук Володимир Васильович
  17. Ковальчук Василь Олексійович
  18. Малюга Богдан Федорович
  19. Манжурін Віктор Дмитрович
  20. Мариневич Анатолій Євдокимович
  21. Мариніч Володимир Олексійович
  22. Михайлик Євген Олексійович
  23. Науменко Володимир Антонович
  24. Пиж Степан Васильович
  25. Повх Василь Васильович
  26. Риженко Василь Йосипович
  27. Смірнов Євген Іванович
  28. Сембратович Богодар Анатолійович
  29. Сусь Олександр Захарович
  30. Тріцецький Нестор Миколайович
  31. Тхір Василь Якович
  32. Фурдела Дмитро Андрійович
  33. Юхимчук Василь Олексійович

Випуск 1972 р.

Аерофотогеодезія

  1. Дерех Зиновій Дмитрович
  2. Кокоулін Леонід Миколайович
  3. Адамова Людмила Миколаївна
  4. Дорош Ірина Федорівна
  5. Дяченко Раїса Петрівна
  6. Ольшанська Євгенія Вікторівна
  7. Романюк Галина Григорівна
  8. Твердохліб Людмила Михайлівна
  9. Вакалюк Петро Прокопович
  10. Вихрестюк Валерій Петрович
  11. Гаврилюк Богдан Миколайович
  12. Друганов Доря Володимирович
  13. Івегеш Володимир Михайлович
  14. Кагуль Іван Миколайович
  15. Козіброда Володимир Володимирович
  16. Костюк Богдан Григорович
  17. Кравченко Олександр Анатолійович
  18. Кулєшов Сергій Васильович
  19. Ольшанський Олександр Петрович
  20. Пасіка Михайло Володимирович
  21. Рафалюк Борис Федорович
  22. Рибчинський Валерій Григорович
  23. Опанасюк Володимир Олексійович
  24. Розенберг Леонід Мойсейович
  25. Руденко Петро Петрович
  26. Слабик Іван Іванович
  27. Сопків Василь Гаврилович
  28. Сторчак Володимир Васильович
  29. Файчук Михайло Пилипович
  30. Заміховський Володимир Тимофійович
  31. Хиляк Андрій Володимирович
  32. Шевчук Іван Арсентійович
  33. Шмаль Володимир Іванович
  34. Штень Деонізій Мирославович

Випуск 1973 р.

Аерофотогеодезія

  1. Петракова Валентина Назарівна
  2. Філіповська Наталія Борисівна
  3. Жадовець Олексій Олексійович
  4. Шевня Михайло Семенович
  5. Бідзіля Людмила Василівна
  6. Вінтонюк Олександра Василівна
  7. Гончаренко Марія Стефанівна
  8. Носата Наталія Богданівна
  9. Породько Таїсія Євгенівна
  10. Степанчинков Олександр Омелянович
  11. Феігіна Наталія Борисівна
  12. Шорохова Людмила Валентинівна
  13. Шпаковська Галина Олександрівна
  14. Анін Роман Мар’янович
  15. Васильківський Сергій Юрійович
  16. Винарчик Антон Іванович
  17. Гарячий Генадій Пилипович
  18. Ігнатчук Олександр Миколайович
  19. Іщишин Мирон Йосипович
  20. Копусь Анатолій Олександрович
  21. Куляша Петро Іванович
  22. Максимик Богдан Ілліч
  23. Мальчук Микола Павлович
  24. Нисевич Ярослав Михайлович
  25. Олещук Володимр Петрович
  26. Панечко Валерій Іванович
  27. Піменов Володимир Михайлович
  28. Прохоренко Віктор Іванович
  29. Руських Володимир Вікторович
  30. Садловський Ярослав Миколайович
  31. Смольницький Михайло Степанович
  32. Строгуш Степан Миколайович
  33. Судаков Євген Іванович
  34. Шорохов Вячеслав Сергійович

Випуск 1974 р.

Аерофотогеодезія

  1. Подопригора Олег Григорович
  2. Аляб’єва Анна Давидівна
  3. Аляб’єв Олександр Олександрович
  4. Грищук Микола Георгієвич
  5. Дятловська Валентина Федорівна
  6. Кашуба Ганна Григорівна
  7. Кіт Марія Іванівна
  8. Лютов Володимир Олександрович
  9. Митко Марія Миронівна
  10. Пиріг Оксана Володимирівна
  11. Польовик Людмила Станіславівна
  12. Тавпаш Ганна Василівна
  13. Узденова Зоя Хаджі-Махмутівна
  14. Вакалюк Петро Іванович
  15. Гайдук Степан Іванович
  16. Годубяк Петро Михайлович
  17. Зубашев Олександр Якович
  18. Катамай Ярослав Антонович
  19. Козій Дмитро Михайлович
  20. Ліпевич Володимир Володимирович
  21. Митко Дмитро Дмитрович
  22. Мороз Антон Іванович
  23. Немченко Ігор Володимирович
  24. Олексій Іван Іванович
  25. Петрух Петро Михайлович
  26. Романчук Олександр Вікторович
  27. Савущик Микола Володимирович
  28. Тимченко Володимир Іванович
  29. Шевчук Володимир Васильович
  30. Яремус Михайло Михайлович

Випуск 1975 р.

Аерофотогеодезія

  1. Литвинюк Віктор Петрович
  2. Бабій Євгенія Володимирівна
  3. Вихорева Валентина Олексіївна
  4. Лемешко Ніна Антонівна
  5. Піддубна Валентина Яківна
  6. Романишин Марія Євстахівна
  7. Солнцева Ніна Дмитрівна
  8. Стецько Галина Євгенівна
  9. Фігура Тетяна Миколаївна
  10. Фурман Тамара Сергіївна
  11. Бабій Микола Михайлович
  12. Бондаренко Віктор Анатолійович
  13. Вархоляк Роман Іванович
  14. Гурський Олександр Феліксович
  15. Демчук Анатолій Лаврентійович
  16. Думич Богдан Іванович
  17. Єньков Юрій Сергійович
  18. Заярський Леонід Леонідович
  19. Карлов Євген Дмитрович
  20. Корсун Віктор Іванович
  21. Коцібан Володимир Іванович
  22. Кошур Віктор Степанович
  23. Кропивський Олег Євгенович
  24. Лаба Ярослав Миколайович
  25. Легеза Анатолій Іванович
  26. Мішин Ігор Олександрович
  27. Ольховський Олександр Григорович
  28. Прокопук Василь Петрович
  29. Пташник Віктор Якович
  30. Рудюк Микола Олександрович
  31. Саприкін Володимир Андрійович
  32. Смірнов Володимир Миколайович
  33. Супрун Олександр Павлович
  34. Тарасенко Володимир Миколайович
  35. Чайкін Віктор Васильович
  36. Чепак Роман Михайлович
  37. Шпиця Олександр Миколайович

Випуск 1976 р.

Аерофотогеодезія

  1. Іванчук Олег Михайлович
  2. Швець Ігор Володимирович
  3. Галайко Ірина Володимирівна
  4. Єнькова Віра Антонівна
  5. Кліщук Лілія Віталіївна
  6. Клос Наталія Вікторівна
  7. Ліпшей Ірина Іванівна
  8. Ляпіна Надія Костянтинівна
  9. Маркевич Людмила Миколаївна
  10. Мартинюк Ольга Микитівна
  11. Мухачова Лідія Святославівна
  12. Моцна Квитослава Романівна
  13. Пономаренко Тамара Володимирівна
  14. Біяйко Володимир Веніамінович
  15. Волошанюк Сергій Григорович
  16. Гапоненко Станіслав Михайлович
  17. Горбай Василь Петрович
  18. Гордіюк Анатолій Іванович
  19. Гурелич Павло Олексійович
  20. Гурелич Степан Олексійович
  21. Дакус Микола Іванович
  22. Кліщук Анатолій Іванович
  23. Ковальчук Микола Анатолійович
  24. Коханюк Михайло Ілліч
  25. Курдюков Володимир Олександрович
  26. Ліпшей Володимир Іванович
  27. Максимяк Юрій Йосипович
  28. Микитенко Григорій Іванович
  29. Миронюк Олександр Миколайович
  30. Ольшанський Анатолій Васильович
  31. Пікулик Віктор Іванович
  32. Пономаренко Георгій Якович
  33. Ракула Володимир Володимирович
  34. Сліпенький Євген Орестович
  35. Столярець Василь Миколайович
  36. Тімушев Микола Георгійович
  37. Троцький Віктор Іванович
  38. Усков Василь Миколайович
  39. Чопей Михайло Миколайович
  40. Янишевський Петро Ількович

Випуск 1977 р.

Аерофотогеодезія

  1. Беген Алла Петрівна
  2. Козак Анатолій Васильович
  3. Лендел Лідія Василівна
  4. Федевич Наталія Іванівна
  5. Федьків Василь Васильович
  6. Цвіткова Наталія Олексіївна
  7. Шутова Людмила Володимирівна
  8. Безкоровайний Валентин Михайлович
  9. Борзенков Юрій Іванович
  10. Валієв Юрій Ніязович
  11. Василенко Михайло Іванович
  12. Гадзінський Олег Семенович
  13. Гльоза Леонід Іванович
  14. Засадко Валерій Павлович
  15. Івасюк Іван Михайлович
  16. Козаков Володимир Михайлович
  17. Кривий Віктор Петрович
  18. Малюга Володимир Петрович
  19. Манжурін Олександр Дмитрович
  20. Мартинюк Ростислав Олексійович
  21. Мекензін Ігор Львович
  22. Мешалкін Олег Борисович
  23. Овсіюк Степан Іванович
  24. Пігулечко Ярослав Степанович
  25. Прихідько Степан Олександрович
  26. Римар Олег Дмитрович
  27. Сальніков Юрій Васильович
  28. Сімко Михайло Іванович
  29. Стрий Іван Гаврилович
  30. Туряниця Василь Васильович
  31. Фарович Ігор Миколайович
  32. Фіковський Анатолій Володимирович
  33. Хомік Володимир Володимирович
  34. Шегда Іван Дмитрович
  35. Шейгец Ігор Іванович
  36. Шеремета Роман Іванович

Випуск 1978 р.

Аерофотогеодезія

  1. Шишкіна Вікторія Олександрівна
  2. Шкурченко Юрій Володимирович
  3. Бичкова Лілія Павлівна
  4. Боднарчук Любов Петрівна
  5. Владика Галина Станіславівна
  6. Герасій Катерина Дмитрівна
  7. Горенко Галина Фрідріхівна
  8. Дзюба Леся Ярославівна
  9. Ліпевич Анатолій Володимирович
  10. Мельник Романа Василівна
  11. Мільчевич Єлізавета Павлівна
  12. Нестерова Тетяна Анатоліївна
  13. Трач Надія Володимирівна
  14. Федорова Світлана Вікторівна
  15. Шевцова Ольга Антонівна
  16. Антонюк Володимир Севастянович
  17. Бондарчук Віталій Павлович
  18. Ващук Микола Андрійович
  19. Гончар Олександр Павлович
  20. Горенко Василь Володимирович
  21. Гребенюк Ігор Михайлович
  22. Гупало Степан Федорович
  23. Данилків Михайло Миколайович
  24. Завінський Олексій Михайлович
  25. Кадирло Ігор Тофікович
  26. Кардаш Степан Ярославович
  27. Керницький Роман Романович
  28. Когут Ярослав Іванович
  29. Лука Роман Іванович
  30. Ляпун Сергій Іванович
  31. Ничка Юрій Теодозійович
  32. Новик Євген Степанович
  33. Перов Вячеслав Миколайович
  34. Пікулик Анатолій Іванович
  35. Романов Володимир Борисович
  36. Садловський Степан Миколайович
  37. Сенюта Ярослав Йосипович
  38. Трофимчук Олександр Степанович
  39. Федишин Юрій Михайлович
  40. Харчук Віктор Васильович
  41. Хмаренко Сергій Олександрович
  42. Чорний Любомир Володимирович
  43. Щесний Михайло Павлович
  44. Наконечний Олексій Вікторович

Випуск 1979 р.

Аерофотогеодезія

  1. Попов Георгій Георгійович
  2. Ткаченко Олександр Юрійович
  3. Базієвська Валентина Степанівна
  4. Герман Марина Генадіївна
  5. Лобан Надія Петрівна
  6. Меркун Володимир Григорович
  7. Назаренко Олександра Ярославівна
  8. Носова Любов Олександрівна
  9. Решодько Людмила Андріївна
  10. Цибак Оксана Андріївна
  11. Чекотун Ніна Павлівна
  12. Шкурченко Наталія Пилипівна
  13. Афанасенко Володимир Борисович
  14. Бондарєв Володимир Юхимович
  15. Бринь Михайло Ярославович
  16. Буйницький Ігор Олегович
  17. Венгерак Микола Миколайович
  18. Ганжа Олександр Васильович
  19. Глібчук Орест Миколайович
  20. Грабовський Володимир Сергійович
  21. Задко Володимир Андрійович
  22. Ікавий Зиновій Йосипович
  23. Кучма Ярослав Семенович
  24. Машевський Микола Йосипович
  25. Опарик Степан Степанович
  26. Попович Ігор Михайлович
  27. Семак Ігор Миколайович
  28. Сойбель Олег Рафаїлович
  29. Танечник Михайло Казимирович
  30. Шевчик Ігор Степанович
  31. Шикалюк Віталій Миколайович

Випуск 1980 р.

Аерофотогеодезія

  1. Медвідь Валентина Василівна
  2. Імховик Михайло Васильович
  3. Ганіна Наталія Михайлівна
  4. Демків Дарія Тимофіївна
  5. Демчук Ніна Михайлівна
  6. Корнєєва Раїса Петрівна
  7. Мамалигіна-Крехно Алла Іванівна
  8. Маломуж Сергій Валентинович
  9. Морозюк Ліана Миколаївна
  10. Мосійчук Лідія Іванівна
  11. Раковська Світлана Михайлівна
  12. Сочка Анна Михайлівна
  13. Швець Надія Йосипівна
  14. Баранчук Володимир Григорович
  15. Вороняк Володимир Михайлович
  16. Гайдаєнко Сергій Дмитрович
  17. Голован Анатолій Григорович
  18. Дрик Володимир Гнатович
  19. Дума Володимир Михайлович
  20. Кирильчук Сергій Дмитрович
  21. Кузів Микола Петрович
  22. Купінський Олександр Іванович
  23. Лямін Олександр Степанович
  24. Макаров Володимир Стефанович
  25. Мамалигін Микола Миколайович
  26. Медвідь Володимир Леонтійович
  27. Мірус Ростислав Львович
  28. Пуздерко Віктор Зиновійович
  29. Ружило Степан Іванович
  30. Сімка Ігор Романович
  31. Стець Євген Васильович
  32. Трофімчук Микола Степанович
  33. Узерін Ігор Валерійович
  34. Федик Ігор Іванович
  35. Цивінський Сергій Ярославович
  36. Шелудько Євген Андрійович

Випуск 1981 р.

АерофотогеодезіяГлотов Володимир Миколайович

  1. Невідомський Олександр Миколайович
  2. Пуцик Віктор Володимирович
  3. Дубровська Тетяна Іванівна
  4. Карпова Світлана Вікторівна
  5. Крук Ярослава Андріївна
  6. Матвіїшин Любов Ярославівна
  7. Павлів Ярослава Іванівна
  8. Сівакова Світлана Юріївна
  9. Чорноус Ірина Йосипівна
  10. Яринич Валентина Миколаївна
  11. Яриш Галина Анатоліївна
  12. Яців Любов Степанівна
  13. Атаманчук Ярема Богданович
  14. Блага Михайло Михайлович
  15. Божейко Богдан Миронович
  16. Герега Вячеслав Анатолійович
  17. Горохов Ігор Вікторович
  18. Гусєв Сергій Олександрович
  19. Глушик Володимир Іванович
  20. Карчевський Михайло Володимирович
  21. Кондра Генадій Михайлович
  22. Кулик Орест Романович
  23. Куценко Віталій Іванович
  24. Кецко Нестор Йосипович
  25. Рудик Анатолій Генадійович
  26. Рудка Василь Миколайович
  27. Сіваков Марко Аврамович
  28. Скіра Зеновій Іванович
  29. Синянський Євген Іванович
  30. Ткачук Степан Антонович
  31. Хавик Ігор Васильович
  32. Чорний Андрій Володимирович
  33. Яринич Володимир Іванович

Випуск 1982 р.

Аерофотогеодезія

  1. Великий Борис Пилипович
  2. Гайчук Олександр Митрофанович
  3. Гасюк Роман Іванович
  4. ГлинянчукВіктор Андрійович
  5. Єдунов Олексій Валентинович
  6. Калініченко Володимир Григорович
  7. Ковальчук Богдан Михайлович
  8. Кобенко Микола Миколайович
  9. Кривий Філімон Петрович
  10. Мартин Андрій Миронович
  11. Марченко Євген Олегович
  12. Максименко Ігор Олександрович
  13. Микитин Михайло Михайлович
  14. Муравйов Юрій Аркадійович
  15. Новосідлюк Валентин Тимофійович
  16. Опеля Петро Миколайович
  17. Панчишин Андрій Андрійович
  18. Пеньонжко Михайло Георгійович
  19. Савчук Василь Григорович
  20. Савчук Петро Степанович
  21. Сичов Генадій Леонідович
  22. Тарасенко Олександр Степанович
  23. Юпин Степан Іванович
  24. Андреєва Надія Володимирівна
  25. Бочан Лариса Євстахіївна
  26. Глинянчук Анжела Петрівна
  27. Гнатюк Ганна Андріївна
  28. Ільків Галина Іванівна
  29. Качала Леся Ярославівна
  30. Клименко Наталія Василівна
  31. Мацюпа Лідія Михайлівна
  32. Поводирьова Світлана Миколаївна
  33. Рибачок Ріта Павлівна
  34. Романенко Олена Миколаївна
  35. Сінгаєвська Олена Володимирівна
  36. Сперанська Лариса Сергіївна
  37. Духнич Тарас Володимирович

Випуск 1983 р.

Аерофотогеодезія

  1. Кошук Любов Федорівна
  2. Аллікметс Арді Антсович
  3. Атаманчук Петро Богданович
  4. Бондарєв Андріан Борисович
  5. Возняк Олександр Михайлович
  6. Галайтатий Анатолій Давидович
  7. Денисов Валерій Михайлович
  8. Дзвінник Ігор Тимофійович
  9. Дубас Євген Михайлович
  10. Жиляєв Михайло Іванович
  11. Зелізняк Богдан Володимирович
  12. Зизич Роман Васильович
  13. Кончук Володимир Лук’янович
  14. Кулиняк Богдан Михайлович
  15. Куликовець Володимир Ярославович
  16. Лапінський Віктор Філімонович
  17. Медведєв Ігор Львович
  18. Мельник Ігор Степанович
  19. Навроцький Олександр Григорович
  20. Панкратов Генадій Євгенович
  21. Самолюк Юрій Олексійович
  22. Стратюк Микола Павлович
  23. Тачалка Ігор Миронович
  24. Турко Володимир Миколайович
  25. Федак Ярослав Іванович
  26. Чирка Михайло Юрійович
  27. Шатинський Мирослав Михайлович
  28. Швець Василь Йосипович
  29. Аллікметс Марет Ельмарівна
  30. Галецька Марія Володимирівна
  31. Добровлянська Галина Зиновіївна
  32. Іванина Наталія Богданівна
  33. Кулиняк Людмила Іванівна
  34. Магур Ольга Стефанівна
  35. Матвєєва Тетяна Григорівна
  36. Марченко Ірина Анатоліївна
  37. Новицька Віра Дмитрівна
  38. Олінчук Надія Володимирівна
  39. Павлова Галина Іванівна
  40. Пастернак Олена Олександрівна
  41. Соколова Лариса Олексіївна
  42. Шелудько Галина Григорівна
  43. Юпин Олена Олександрівна
  44. Лапін Олександр Юрійович
  45. Вохмінцев Ігор Іванович

Випуск 1984 р.

Аерофотогеодезія

  1. Дряпоченко Євген Валентинович
  2. Музика Михайло Васильович
  3. Політова Тетяна Миколаївна
  4. Породіна Людмила Віталіївна
  5. Томчук Ірина Іванівна
  6. Буяльський Віталій Віталійович
  7. Габур Петро Михайлович
  8. Гавриш Юрій Михайлович
  9. Голубович Зиновій Михайлович
  10. Дідошак Рудольф Петрович
  11. Дроздов Юрій Валерійович
  12. Ігнатов Ігор Анатолійович
  13. Качурець Ігор Іванович
  14. Ковалик Євген Євгенович
  15. Кузнєцов Олексій Васильович
  16. Лопавчук Ігор Юліанович
  17. Маєвський Роман Казимирович
  18. Мигулько Олександр Васильович
  19. Огородник Іван Олександрович
  20. Павлюк Юрій Степанович
  21. Перепечай Володимир Степанович
  22. Петровський Валерій Володимирович
  23. Седлецький Генадій Едуардович
  24. Сем’янчук Петро Васильович
  25. Агеєва Любов Володимирівна
  26. Габур Ольга Миколаївна
  27. Дмитрієва Наталія Миколаївна
  28. Дичко Ірина Олександрівна
  29. Загинайко Юрій Григорович
  30. Ігнатова Анжелі Михайлівна
  31. Корнієнко Олена Генадіївна
  32. Лагно Аля Іванівна
  33. Наунко Розалія Михайлівна
  34. Нозадзе Аля Нодаріївна
  35. Перепечай Віта Олександрівна
  36. Плетеницька Людмила Іванівна
  37. Полянська Галина Володимирівна
  38. Сокол Людмила Генадіївна
  39. Панченко Сергій Олександрович

Випуск 1985 р.

Аерофотогеодезія

  1. Копирін Дмитро Олексійович
  2. Філіппова Ольга Сергіївна
  3. Албичев Сергій Олександрович
  4. Андрієвський Володимир Петрович
  5. Бабій Петро Володимирович
  6. Березовський Любомир Миколайович
  7. Бухній Микола Йосифович
  8. Гаврилюк Олег Степанович
  9. Гавц Юрій Романович
  10. Глушков Андрій Віталійович
  11. Гречин Василь Андрійович
  12. Джек Любов Ігорівна
  13. Казаров Борис Борисович
  14. Князєв Дмитро Олександрович
  15. Кравець Тарас Ярославович
  16. Лозинський Андріян Федорович
  17. Луцик Тетяна Ісидорівна
  18. Меречко Микола Миколайович
  19. Мігащук Дмитро Петрович
  20. Миронов Володимир Володимирович
  21. Носов Володимир Геріанович
  22. Палієнко Віталій Олександрович
  23. Піскунов Олександр Євгенович
  24. Плотніков Сергій Петрович
  25. Смоляк Петро Ярославович
  26. Собечко Надія Ярославівна
  27. Сокаль Ігор Євстахійович
  28. Соловйов Микола Володимирович
  29. Соловйова Наталія Анатоліївна
  30. Титко Юрій Іванович
  31. Тихонов Андрій Володимирович
  32. Томчук Ігор Михайлович
  33. Федишин Петро Йосипович
  34. Шулім Ігор Омелянович
  35. Юдін Дмитро Олексійович
  36. Юдіна Богданна Іванівна

Випуск 1986 р.

Аерофотогеодезія

  1. Горний Михайло Васильович
  2. Кирилюк Олександр Сергійович
  3. Ксьондзик Андрій Антонович
  4. Москаленко Володимир Вікторович
  5. Благий Віктор Олексійович
  6. Басараба Микола Іванович
  7. Гаврилів Ігор Степанович
  8. Герасименко Тетяна Анатоліївна
  9. Гучко Володимир Петрович
  10. Дакус Василь Іванович
  11. Данилевич Євген Павлович
  12. Джаруллаєв Леонід Омарович
  13. Дзюбас Микола Володимирович
  14. Заяц Ірина Ришардівна
  15. Зінчук Ганна Олексіївна
  16. Івах Олег Степанович
  17. Калита Василь Теодорович
  18. Кричевський Віктор Анатолійович
  19. Кулинич Степан Іванович
  20. Кутний Олександр Євгенович
  21. Луців Руслан Павлович
  22. Лютов Анатолій Олександрович
  23. Новак Галина Петрівна
  24. Осіпов Андрій Олегович
  25. Перетятко Ярослав Ярославович
  26. Пилипчук Ярослав Романович
  27. Поводирьов Олександр Миколайович
  28. Сашко Едуард Аркадійович
  29. Світогорова Галина Олександрівна
  30. Скворцов Олександр Іванович
  31. Скоропад Оксана Іванівна
  32. Скрипець Іван Васильович
  33. Чумакова Галина Степанівна

Випуск 1987 р.

Аерофотогеодезія

  1. Колісник Валентина Володимирівна
  2. Опеля Любов Миколаївна
  3. Процик Михайло Теодорович
  4. Банась Галина Іванівна
  5. Басараб Надія Вікторівна
  6. Журба Олена Борисівна
  7. Кулик Надія Василівна
  8. Ляшук Марія Петрівна
  9. Маркус Михайло Семенович
  10. Маркус Олена Анатоліївна
  11. Огієнко Василь Андрійович
  12. Павлюкевич Генадій Вікторович
  13. Павлюкевич Оксана Антонівна
  14. Пеленська Зоряна Остапівна
  15. Пінтова Світлана Йосипівна
  16. Повх Олена Петрівна
  17. Серветник Анатолій Володимирович
  18. Собчук Анатолій Володимирович
  19. Стрельчук Наталія Едуардівна
  20. Трач Олександр Володимирович
  21. Трач Лідія Валентинівна
  22. Турко Оксана Григорівна
  23. Щервянина Ірина Володимирівна
  24. Савчук Наталія Вікторівна
  25. Лотошинський Андрій Михайлович
  26. Руда Чеслава Адамівна

Випуск 1988 р.

Аерофотогеодезія

  1. Агачина Людмила Вячеславівна
  2. Абрамович Олексій Михайлович
  3. Горських Карина Валентинівна
  4. Гнидка Марія Ярославівна
  5. Дашко Марія Вікторівна
  6. Дворніченко Людмила Борисівна
  7. Дробчак Ігор Ярославович
  8. Козій Ігор Петрович
  9. Ковбаса Володимир Михайлович
  10. Ліпінський Вячеслав Валерійович
  11. Обрембальська Неоніла Романівна
  12. Павлечко Лілія Миколаївна
  13. Паславський Юрій Васильович
  14. Пишко Наталія Богданівна
  15. Правдюк Ганна Борисівна
  16. Сениця Ірина Миронівна
  17. Скиба Віра Степанівна
  18. Якубовська Ганна Петрівна

Випуск 1989 р.

Аерофотогеодезія

  1. Власова Наталія Яківна
  2. Єфремова Олена Валеріївна
  3. Конащук Людмила Юріївна
  4. Конащук Володимир Володимирович
  5. Семен Наталія Михайлівна
  6. Кохановський Михайло Степанович
  7. Чмир Тетяна Анатоліївна
  8. Андрушків Ігор Михайлович
  9. Бєлік Олексій Анатолійович
  10. Мурдза Ігор Євгенович
  11. Порух Євген Олексійович
  12. Романченко Людмила Вячеславівна
  13. Тенета Ірина Миколаївна
  14. Коцина Оксана Георгіївна

Випуск 1990 р.

Аерофотогеодезія

  1. Гаман Олександр Федорович
  2. Батуріна Наталія Іллівна
  3. Бурак Світлана Романівна
  4. Гайдош Михайло Михайлович
  5. Єршов Артур Генадійович
  6. Джоджик Петро Федорович
  7. Капет Віктор Валерійович
  8. Карпінцов Сергій Васильович
  9. Каута Ярослав Іванович
  10. Когут Тетяна Василівна
  11. Коханов Андрій Юрійович
  12. Корнак Лілія Михайлівна
  13. Мельник Уляна Василівна
  14. Міц Ірина Юріївна
  15. Перегінець Ігор Миколайович
  16. Рихлицька Галина Василівна
  17. Стецик Микола Федорович
  18. Синицька Богданна Богданівна
  19. Червак Микола Дмитрович
  20. Чмир Іван Миронович
  21. Шабан Оксана Володимирівна
  22. Шевельов Валерій Володимирович
  23. Шуль Вероніка Мирославівна
  24. Юрас Людмила Юріївна
  25. Півень Вадим Степанович

Випуск 1991 р.

Аерофотогеодезія

  1. Ракоча Оксана Миколаївна
  2. Смірнова Ольга Миколаївна
  3. Богаченко Ігор Михайлович
  4. Гришко Наталія Вікторівна
  5. Касько Олена Семенівна
  6. Колб Ігор Захарович
  7. Коротков Едуард Вікторович
  8. Коротченков Олександр Іванович
  9. Кузнецов Вадим Сергійович
  10. Кучер Людмила Богданівна
  11. Кушнаренко Алла Григорівна
  12. Магдиш Людмила Петрівна
  13. Мурайко Світлана Дмитрівна
  14. Огородник Галина Олександрівна
  15. Пацкан Марія Іванівна
  16. Савчук Руслан Іванович
  17. Саджениця Мирослава Євгенівна
  18. Хрустальова Ірина Юріївна

Випуск 1992 р.

Аерофотогеодезія

  1. Бабій Любов Вячеславівна
  2. Бабій Євген Богданович
  3. Бабій Катерина Миколаївна
  4. Бережний Віктор Володимирович
  5. Ванюк Ігор Любомирович
  6. Гуцало Ярослав Богданович
  7. Грицьків Назар Зенонович
  8. Залуцький Павло Іванович
  9. Казанцев Олег Валерійович
  10. Краснова Ірина Іванівна
  11. Кутова Галина Віталіївна
  12. Літинський Валерій Валентинович
  13. Малець Наталія Володимирівна
  14. Мякищук Олександр Федорович
  15. Мацібох Богдан Євгенович
  16. Нестеренко Євген Олександрович
  17. Пташник Орест Богданович
  18. Прохорова Ірина Михайлівна
  19. Стечишин Наталія Олексіївна
  20. Романишин Тетяна Дмитрівна
  21. Топіна Анна Віталіївна
  22. Дочіия Ольга Віталіївна
  23. Чучвара Лариса Григорівна
  24. Чураков Сергій Аліулович
  25. Чучман Марія Тадеївна
  26. Кулінко Галина Юріївна
  27. Маєвський Борис Казимирович

Випуск 1993 р.

Аерофотогеодезія

  1. Стовбун Світлана Валеріївна
  2. Антіпенко Тетяна Єгорівна
  3. Божук Олег Сергійович
  4. Вічковська Марія Богданівна
  5. Вороновський Ігор Петрович
  6. Головльов Едкард Юрійович
  7. Гольцов Вячеслав Миколайович
  8. Годз Тетяна Миколаївна
  9. Гоч Любов Петрівна
  10. Гоянюк Євген Йосипович
  11. Жищинський Олександр Володимирович
  12. Ковальов Андрій Іванович
  13. Курсиш Ірина Йосипівна
  14. Літинська Лариса Анатоліївна
  15. Лускавець Олег Ярославович
  16. Ліманов Сергій Олександрович
  17. Мацьків Наталія Богданівна
  18. Невський Олександр Юрійович
  19. Олійник Володимир Мирославович
  20. Семаник Андрій Дмитрович
  21. Сапін Олег Володимирович
  22. Студент Віктор Богданович
  23. Сойка Оксана Миколаївна
  24. Тарганська Наталія Вікторівна
  25. Штельмах Лариса Віталіївна

Випуск 1994 р.

Аерофотогеодезія

  1. Лелюх Дмитро Іванович
  2. Бараковська Галина Григорівна
  3. Боднарський Роман Теофілійович
  4. Ваврів Оксана Ярославівна
  5. Гайдусь Петро Антонович
  6. Гриців Ігор Степанович
  7. Гнатів Олег Зенонович
  8. Бонішко Сергій Володимирович
  9. Демкович Ігор Богданович
  10. Дзюма Володимир Іванович
  11. Достоецький Сергій Вячеславович
  12. Захаров Олег Михайлович
  13. Задорожна Валентина Павлівна
  14. Іванюк Жанна Іванівна
  15. Кузій Галина Романівна
  16. Кузій Олександр Петрович
  17. Курман Наталія Михайлівна
  18. Косівцова Світлана Георгіївна
  19. Крук Зеновія Іванівна
  20. Набитович Ірина Михайлівна
  21. Новосядла Світлана Богданівна
  22. Пунчук Лариса Олексіївна
  23. Плуталов Едуард Миколайович
  24. Попов Любомир Вікторович
  25. Пехтерев Олег Олексійович
  26. Харченко Юрій Борисович
  27. Танцюра Олександр Іванович
  28. Чорна Лариса Володимирівна
  29. Шматко Світлана Миколаївна
  30. Ковбасюк Ірина Павлівна

Випуск 1995 р.

Аерофотогеодезія

  1. Хомутянська Оксана Анатоліївна
  2. Афанасьєв Всеволод Владиславович
  3. Вовканич Василь Михайлович
  4. Лемешева Олена Яківна
  5. Гуменюк Лілія Романівна
  6. Кміть Наталія Мирославівна
  7. Козак Володимир Дмитрович
  8. Кузнецов Олексій Леонідович
  9. Романюк Юрій Ярославович
  10. Стецина Богдан Іванович
  11. Кузьма Ярослав Миколайович
  12. Маргітич Іван Адамович
  13. Схабовський Василь Миколайович
  14. Помайда Андрій Романович
  15. Бегей Віталій Дмитрович
  16. Блюсович Володимир Зенонович
  17. Волосянська Олена Миронівна
  18. Гайдусь Андрій Антонович
  19. Дорофеєва Тетяна Миколаївна
  20. Застріжний Петро Казимирович
  21. Ільчишин Мирослава Богданівна
  22. Карачук Оксана Зеновіївна
  23. Козимка Оксана Миколаївна
  24. Мельник Тарас Петрович
  25. Навроцький Юрій Анатолійович
  26. Плуталова Олександра Петрівна
  27. Беспалий Сергій Олексійович
  28. Ільків Тарас Ярославович
  29. Косило Наталія Зенонівна
  30. Лях Любомир Степанович
  31. Насібов Ельчин Аландарович
  32. Трохимець Ірина Миколаївна
  33. Хлян Ярослав Васильович
  34. Чайковський Валентин Володимирович
  35. Шарай Сергій Васильович
  36. Якимович Ігор Степанович

Випуск 1996 р.

Фотограмметрія

  1. Білозор Микола Миколайович
  2. Галай Володимир Васильович
  3. Гула Володимир Іванович
  4. Газда Юрій Юрійович
  5. Глодан Анатолій Петрович
  6. Івануха Віталій Богданович
  7. Ігнатов Андрій Антонович
  8. Кузнецов Андрій Леонтійович
  9. Мисак Григорій Богданович
  10. Мурачов Євген Дмитрович
  11. Немико Євгенія Олексіївна
  12. Ольков Юрій Анатолійович
  13. Процик Галина Петрівна
  14. Процик Андрій Володимирович
  15. Пиріг Ігор Богданович
  16. Полюхович Сергій Миколайович
  17. Гев Леся Іванівна
  18. Жук Тарас Орестович
  19. Ставицький Віталій Володимирович
  20. Скалецький Володимир Юрійович
  21. Тарасевич Вадим Станіславович
  22. Трофімюк Мирослава Ростиславівна
  23. Храбан Борис Адамович
  24. Палінська Юлія Михайлівна

 Випуск 1997 р.

Фотограмметрія

  1. Бандура Андрій Володимирович
  2. Зв’ягін Сергій Васильович
  3. Коваленко Тетяна Валеріївна
  4. Луговська Олена Сергіївна
  5. Меньшиков Гліб Анатолійович
  6. Пікулик Роман Федорович
  7. Попов Володимир Олександрович
  8. Смірнов Олександр Євгенович
  9. Степанов Павло Володимирович
  10. Трушкін Михайло Юрійович
  11. Чіжевський Віталій Вячеславович
  12. Чичкевич Романа Іванівна
  13. Яценко Людмила Володимирівна

Геоінформаційні системи і технології

  1. Базилевська Поліна Романівна
  2. Безпалько Михайло Володимирович
  3. Бойко Олег Олегович
  4. Гавріна Тетяна Володимирівна
  5. Журавель Ігор Андрійович
  6. Зімановська Вікторія Анатоліївна
  7. Кобринович Віталій Іванович
  8. Коман Наталія Сергіївна
  9. Лучинець Олександр Іванович
  10. Лучинець Ольга Валеріївна
  11. Мандрика Юрій Володимирович
  12. Стахів Денис Вікторович
  13. Федоров Дмитро Віталійович
  14. Фірман Андрій Богданович
  15. Фурса Руслан Валерійович

Випуск 1998 р.

Фотограмметрія

  1. Борзенков Олексій Юрійович
  2. Ільницький Станіслав Миколайович
  3. Кирилюк Олександр Вікторович
  4. Король Анатолій Петрович
  5. Максимчук Володимир Яремович
  6. Николин Богдан Іванович
  7. Олійник Юрій Зеновійович
  8. Ружицький Роман Павлович
  9. Сліпенька Світлана Петрівна
  10. Шустик Андрій Петрович
  11. Шуркін Андрій Вікторович

Геоінформаційні системи і технології

  1. Бродович Тарас Михайлович
  2. Горшков Валерій Борисович
  3. Баховська Марія Йосифівна
  4. Зайцева Іва Володимирівна
  5. Карп’як Ігор Володимирович
  6. Костін Павло Миколайович
  7. Недільський Андрій Романович
  8. Панькевич Ігор Володимирович
  9. Самохвалов Назар Зеновійович
  10. Скотар Олександр Вячеславович
  11. Сюмак Ігор Васильович
  12. Цитуля Тарас Романович
  13. Чайка Ярослав Іванович

Фотограмметрія

Військово-облікова спеціальність «Застосування топографічних підрозділів і частин»

  1. Блажків Ігор Михайлович
  2. Каспрук Володимир Олександрович
  3. Макарук Олександр Леонідович
  4. Палюга Василь Федорович
  5. Савчук Руслан Георгійович
  6. Сопелюк Ігор Юрійович
  7. Теремко Василь Іванович
  8. Хохань Олексій Ігорович

 Випуск 1999 р.

Фотограмметрія

  1. Мацьків Андрій Володимирович
  2. Павлик Олександр Васильович
  3. Басинський Юрій Ярославович
  4. Вітрик Юрій Миронович
  5. Горчин Надія Ігорівна
  6. Дацик Сергій Олександрович
  7. Дряпко Олексій Анатолійович
  8. Запорожець Микола Миколайович
  9. Звірко Михайло Степанович
  10. Іващук Юрій Ярославович
  11. Коваль Андрій Богданович
  12. Ковбаса Людмила Іванівна
  13. Когут Ангеліна Володимирівна
  14. Кривак Зоряна Анатоліївна
  15. Кузьмяк Лілія Олегівна
  16. Левчак Оксана Романівна
  17. Макогонова Олена Олександрівна
  18. Назар Іван Васильович
  19. Нікуліца Галина Валентинівна
  20. Поліщук Володимир Сергійович
  21. Романів Ростислав Юрійович
  22. Сас Андрій Ярославович
  23. Собівчак Людмила Михайлівна
  24. Степаник Володимир Богданович
  25. Стець Галина Василівна
  26. Федорук Володимир Володимирович
  27. Цесля Ірина Ярославівна
  28. Чубатько Любов Анатоліївна
  29. Ширяєв Дмитро Юрійович
  30. Шуфляк Юлія Євгенівна
  31. Шуфляк Михайло Васильович
  32. Кутень Марія Петрівна

Фотограмметрія

Військово-облікова спеціальність «Застосування топографічних підрозділів і частин»

  1. Бугаєв Дмитро Володимирович
  2. Голубець Руслан Васильович
  3. Головко Юрій Ігорович
  4. Князєв Сергій Олександрович
  5. Мельник Андрій Васильович
  6. Нікончук Ростислав Іванович
  7. Пиріг Володимир Іванович
  8. Черв’яков Володимир Сергійович

Випуск 2000 р.

Фотограмметрія

  1. Заблоцька Ірена Федорівна
  2. Сіняєв Віталій Володимирович
  3. Чемерис Олександра Михайлівна
  4. Кукін Олексій Володимирович
  5. Сокальчук Андрій Богданович
  6. Сорока Лариса Василівна
  7. Демків Тарас Михайлович
  8. Альберда Любомир Євгенович
  9. Винницька Ірина Михайлівна
  10. Гаврилов Анатолій Іванович
  11. Горпинич Антон Вікторович
  12. Гуменний Михайло Іванович
  13. Захарків Степан Михайлович
  14. Зюбрович Світлана Юріївна
  15. Ларіонов Олександр Валерійович
  16. Левкович Юрій Олександрович
  17. Майоров Гліб Євгенович
  18. Малець Іван Станіславович
  19. Маняк Ольга Теодорівна
  20. Мартиняк Володимир Ярославович
  21. Мацкула Олег Мирославович
  22. Мікіта Володимир Петрович
  23. Москалюк Андрій Михайлович
  24. Піскарьова Ірена Анатоліївна
  25. Повх Мар’ян Володимирович
  26. Сіняєва Ольга Миколаївна
  27. Скицька Наталія Юріївна
  28. Столярський Андрій Володимирович
  29. Томащук Лариса Василівна
  30. Чемерис Артем Олегович
  31. Швець Михайло Васильович

Фотограмметрія

Військово-облікова спеціальність «Застосування топографічних підрозділів і частин»

  1. Козик Роман Ярославович
  2. Малафєєв Володимир Вікторович
  3. Матвійчук Ігор Васильович
  4. Пиріг Семен Іванович
  5. Щурик Володимир Олександрович

Випуск 2001 р.

Фотограмметрія

  1. Волчко Євгенія Петрівна
  2. Заяць Олександр Степанович
  3. Плиска Лідія Василівна
  4. Мауріна Інесса Олександрівна
  5. Пашковська Мирослава Степанівна
  6. Попова Наталія Олександрівна
  7. Сенькова Олена Василівна
  8. Тарнавський Володимир Левкович
  9. Терюхов Максим Сергійович
  10. Франків Юрій Миронович
  11. Юзич Руслан Ярославович
  12. Богдан Іван Володимирович
  13. Бех Роман Борисович
  14. Білоус Ярослав Вікторович
  15. Галянт Олена Орестівна
  16. Гніздор Оксана Ярославівна
  17. Григораш Андрій Володимирович
  18. Гринишин Оксана Володимирівна
  19. Дзицюк Павло Борисович
  20. Дмитрієнко Андрій Юрійович
  21. Єдинак Леся Ігорівна
  22. Жолобчук Роман Васильович
  23. Каспшишак Володимир Володимирович
  24. Кордіяка Володимир Михайлович
  25. Кость-Расмуссен Роксолана Вікторівна
  26. Кушнір Олег Броніславович
  27. Ладика Ірина Миронівна
  28. Ленишин Андрій Володимирович
  29. Мельник Андріан Ігорович
  30. Олєйнікова Леся Василівна
  31. Онуфрик Андрій Миколайович
  32. Папко Олександр Валерійович
  33. Примак Олексій Володимирович
  34. Самарін Олександр Вячеславович
  35. Фірак Руслан Євгенович
  36. Юр Віталій Ігорович
  37. Драпайло Андрій Петрович

Фотограмметрія

Військово-облікова спеціальність «Застосування топографічних підрозділів і частин»

  1. Монець Олександр Валентинович
  2. Поленчук Ганна Омелянівна
  3. Футько Дмитро Дмитрович
  4. Дерев’янко Андрій Анатолійович
  5. Карачевський Юрій Євгенович
  6. Климович Соломія Ігорівна
  7. Лізогуб Ольга Ігорівна
  8. Мошківська Юлія Борисівна
  9. Онищак Ірина Володимирівна
  10. Плесканко Іван Зіновійович
  11. Савків Тарас Ярославович
  12. Танасів Тарас Степанович

Випуск 2002 р.

Фотограмметрія

  1. Івашків Ірина Миронівна
  2. Войтків Олег Степанович
  3. Войтович Василь Васильович
  4. Войтович Андрій Васильович
  5. Гімбаровська Оксана Бріївна
  6. Даниляк Ярослав Іванович
  7. Зенков Олександр Ігорович
  8. Іванчук Андрій Ігорович
  9. Козик Оксана Іванівна
  10. Левчук Галина Василівна
  11. Романович Наталія Богданівна
  12. Середяк Микола Петрович
  13. Скицький Ростислав Юрійович
  14. Солоненко Андрій Олександрович
  15. Степанов Андрій Павлович
  16. Стецько Мар’яна Богданівна
  17. Тютько Василь Євгенович
  18. Ференц Ігор Ярославович
  19. Фулітка Юлія Василівна
  20. Хвін Яна Володимирівна
  21. Цаценко Дмитро Володимирович
  22. Шанайда Наталія Андріївна

Фотограмметрія

Військово-облікова спеціальність «Застосування топографічних підрозділів і частин»

  1. Ханас Микола Васильович
  2. Галімський Петро Петрович
  3. Миханцьо Михайло Васильович
  4. Судик Олександр Володимирович
  5. Шпортко Сергій Анатолійович
  6. Воловик Ольга Анатоліївна
  7. Воловик Ігор Миколайович
  8. Кісілевич Михайло Ярославович
  9. Коваль Олеся Володимирівна
  10. Ковальчук Андрій Володимирович
  11. Конкін Леонід Сергійович
  12. Кравчук Руслан Олегович
  13. Малярчук Борис Григорович
  14. Маріуц Тарас Григорович
  15. Оніщук Вадим Юрійович
  16. Ровецький Андрій Петрович
  17. Тарасюк Дмитро Володимирович
  18. Філоненко Олена Василівна
  19. Цица Степан Дмитрович
  20. Яровой Євген Петрович

Випуск 2003 р.

Фотограмметрія

  1. Ворушило Таміла Степанівна
  2. Терлецька Галина Степанівна
  3. Корлятович Олена Степанівна
  4. Євдокімов Олександр Володимирович
  5. Іванов Євген Олександрович
  6. Куник Михайло Васильович
  7. Наконечний Юрій Григорович
  8. Павленко Людмила Василівна
  9. Яріш Андрій Богданович

Геоінформаційні системи і технології

  1. Саварин Ольга Олегівна
  2. Стефанишин Катерина Миколаївна
  3. Гусак Олег Богданович
  4. Зелений Микола Михайлович
  5. Іващенко Юрій Анатолійович
  6. Кобрин Наталія Михайлівна
  7. Ледвій Володимир Богданович
  8. Матковський Дмитро Степанович
  9. Неймет Валентина Василівна
  10. Пітка Андрій Ігорович
  11. Пристайко Володимир Олегович
  12. Самольчук Роман Анатолійович

Фотограмметрія

Військово-облікова спеціальність «Застосування топографічних підрозділів і частин»

  1. Литвиненко Наталія Ігорівна
  2. Черногорова Тетяна Георгіївна
  3. Герич Любов Василівна
  4. Сметана Юрій Мирославович
  5. Альхімович Сергій Васильович
  6. Ковальчук Віталій Іванович
  7. Медянцев Дмитро Володимирович
  8. Плесканко Ксенія Володимирівна
  9. Герич Андрій Михайлович
  10. Сидорук В’ячеслав Володимирович
  11. Турок Василь Степанович
  12. Штурипіта Андрій Михайлович

Випуск 2004 р.

Фотограмметрія

  1. Барабаш Михайло Ярославович
  2. Батраков Олександр Володимирович
  3. Горбачов Євген Сергійович
  4. Корольов Олександр Олександрович
  5. Курівчак Володимир Володимирович
  6. Нечипорук Віталій Володимирович
  7. Степаник Роман Олексійович

Геоінформаційні системи і технології

  1. Василиха Ірина Ярославівна
  2. Сачко Тарас Михайлович
  3. Андрусяк Марія Іванівна
  4. Бачинський Мирослав Романович
  5. Грабазей Павло Васильович
  6. Зуб Вадим Леонідович
  7. Ковалишин Андрій Іванович
  8. Супрун Ілля Олександрович
  9. Тімушев Андрій Миколайович

Фотограмметрія

Військово-облікова спеціальність «Застосування топографічних підрозділів і частин»

  1. Пустова Любов Григорівна
  2. Сарафінчан Олеся Сергіївна
  3. Капиця Ольга Ярославівна
  4. Грабовецький Юрій Андрійович
  5. Гузьо Ігор Михайлович
  6. Кисиленко Сергій Геннадійович
  7. Курій Юрій Миайлович
  8. Сидорук Олександр Володимирович
  9. Чолавин Оксана Миколаївна

Випуск 2005 р.

Фотограмметрія

  1. Вань Олег Ярославович
  2. Васильчак Дмитро Ярославович
  3. Іванина Микола Володимирович
  4. Карпінський Юліан Ігорович
  5. Кондратьєв Віталій Ігорович
  6. Коріш Надія Василівна
  7. Кукурудза Андрій Олександрович
  8. Кулик Іван Ігорович
  9. Левитський Роман Олексійович
  10. Мейта Ірина Анатоліївна
  11. Плахта Юрій Романович

Геоінформаційні системи і технології

  1. Бондарчук Марія Володимирівна
  2. Бойко Петро Михайлович
  3. Криськів Олександра Петрівна
  4. Мешко Іванна Володимирівна
  5. Бадікова Лариса Іванівна
  6. Перепечай Олександр Володимирович
  7. Петришин Зоряна Миколаївна
  8. Чапля Оксана Володимирівна
  9. Шах Ольга Юріївна
  10. Штойко Степан Богданович

Фотограмметрія

Військово-облікова спеціальність «Застосування топографічних підрозділів і частин»

  1. Лялюк Т.
  2. Пелех Л.
  3. Совінський Р.
  4. Кривулець А.
  5. Дмитрук Д.
  6. Галась О.
  7. Баб’як І.
  8. Глова С.
  9. Войцещук О.
  10. Тумак Д.
  11. Латищев Д.
  12. Матющенко О.
  13. Маркопольський В.
  14. Пашкевич О.

Випуск 2006 р.

Фотограмметрія

  1. Бабушка Андрій Васильович
  2. Береза Олексій Богданович
  3. Коваль Павло Юрійович
  4. Андрух Роман Володимирович
  5. Василенко Олег Владиленович
  6. Герасим Іванна Богданівна
  7. Дрозд Роман Григорович
  8. Мартинюк Олег Ростиславович
  9. Соколовський Володимир Олександрович
  10. Телюк Юрій Васильович
  11. Торський Тарас Васильович
  12. Шендюк Михайло Васильович
  13. Яремко Олег Петрович

Геоінформаційні системи і технології

  1.  Комендант Ярина Романівна
  2. Лис Марія Василівна
  3. Поліщук Богдан Васильвич
  4. Симулик Михайло Миколайович
  5. Балицький Євген Олегович
  6. Ковтун Руслан Олександрович
  7. Покидько Юлія Василівна
  8. Руднік Юлія Петрівна
  9. Рудько Галина Григорівна
  10. Стангрет Роман Миронович
  11. Шевчук Володимир Миколайович

Фотограмметрія

Військово-облікова спеціальність «Застосування топографічних підрозділів і частин»

  1. Пащетник О.Д.
  2. Косаренко М.С.
  3. Лихолат П.П.
  4. Камінський С.І.
  5. Кононенко В.В.
  6. Кеба А.М.
  7. Семцов Р.В.
  8. Марченко Р.П.
  9. Волошин О.П.
  10. Залещук А.В.
  11. Галабурда А.С.
  12. Риковський Д.І.
  13. Клебаник Ю.В.

Випуск 2007 р.

Фотограмметрія

  1. Неймет Іван Васильович
  2. Штурипіта Андрій Васильович
  3. Бабич Сергій Геннадійович
  4. Данилюк Світлана Богданівна
  5. Косминцев Микола Володимирович
  6. Костюк Галина Богданівна
  7. Кубарич Оксана Олегівна
  8. Приходько Михайло Анатолійович
  9. Салій Анна Валеріївна
  10. Фелюк Лідія Володимирівна
  11. Худоба Олег Степанович

Геоінформаційні системи і технології

  1. Рошуор Неля Василівна
  2. Бикова Олеся Юріївна
  3. Галайко Надія Миколаївна
  4. Діденко Максим Георгійович
  5. Кіндрак Іван Миколайович
  6. Лещишин Дмитро Романович
  7. Побережник Назар Васильович
  8. Смагленко Іван Анатолійович
  9. Тарнавська Оксана Михайлівна
  10. Українець Андрій Олександрович
  11. Четверіков Борис Володимирович

Фотограмметрія

Військово-облікова спеціальність «Застосування топографічних підрозділів і частин»

  1. Войтенко Роман Володимирович
  2. Карєлов Володимир Григорович
  3. Кузін Артем Вадимович
  4. Постолівка Андрій Мар’янович
  5. Самощук Максим Петрович
  6. Сарахман Святослав Євгенович
  7. Цар Андрій Романович

 Випуск 2008 р.

Фотограмметрія

  1. Ботишев Юрій Євгенович
  2. Кіт Антон Анатолійович
  3. Марків Ярослав Іванович
  4. Олексієнко Галина Анатоліївна
  5. Орел Сергій Олександрович
  6. Пушкарський Олег Ярославович
  7. Свірідов Олександр Дмитрович
  8. Філевич Роман Михайлович
  9. Шайнога Володимир Тарасович
  10. Яніцька Марія Петрівна

Геоінформаційні системи і технології

  1. Ломпас Олександр Васильович
  2. Нікулішин Володимир Ігорович
  3. Смолій Катерина Богданівна
  4. Герега Роман Богданович
  5. Дичко Любомир Вікторович
  6. Мудріна Наталія Миронівна
  7. Пікулик Стефанія Михайлівна
  8. Приймак Микола Анатолійович
  9. Сімакович Дмитро Владиславович

Випуск 2009 р.

Фотограмметрія

  1. Атаманчук Ігор Васильвич
  2. Братішко Олег Григорович
  3. Дворник Олександр Вікторович
  4. Дибалюк Тетяна Анатоліївна
  5. Зінченко Валентин Сергійович
  6. Калитка Віктор Володимирович
  7. Квич Наталія Василівна
  8. Пухаль Юлія Орестівна
  9. Ткач Євген Артурович
  10. Шпак Вероніка Володимирівна

Геоінформаційні системи і технології

  1. Маланій Олександр Володимирович
  2. Андріюк Вікторія Павлівна
  3. Бісик Тарас Степанович
  4. Войціховський Сергій Дмитрович
  5. Ворон Наталія Миколаївна
  6. Коваль Тарас Орестович
  7. Микитюк Олег Олегович
  8. Нестеренко Михайло Федорович
  9. Семків Марія Миколаївна
  10. Фіадоєр Олександр Сетович
  11. Хрупін Ігор Валерійович
  12. Юрчишин Петро Володимирович

Випуск 2010 р.

Фотограмметрія

  1. Благута Тарас Орестович
  2. Закорчемний Роман Миронович
  3. Клим Віталій Володимирович
  4. Педько Володимир Сергійович
  5. Процик Руслан Васильович
  6. Петак Валентина Степанівна
  7. Стахів Ростислав Володимирович
  8. Футрик Олександр Ярославович
  9. Шморгун Олена Юріївна
  10. Бако Олександр Тихомирович
  11. Візінгер Георгій Іванович

Геоінформаційні системи і технології

  1. Андрейчик Олеся Ігорівна
  2. Долинська Ірина Володимирівна
  3. Колівошка Марта Олексіївна
  4. Садовська Оксана Вікторівна
  5. Волчко Микола Юліанович
  6. Гур’янова Наталія Володимирівна
  7. Куриляк Володимир Дмитрович
  8. Лущик Сергій Леонідович
  9. Сапіженко Євгеній Юрійович
  10. Фуярчук Ігор Ігорович
  11. Шкумат Марія Василівна

Випуск 2011 р.

Фотограмметрія

  1. Годунок Ігор Ярославович
  2. Гось Христина Ігорівна
  3. Груца Мар’яна Романівна
  4. Ковалів Людмила Володимирівна
  5. Колотило Роман Ігорович
  6. Лихолат Ярина Юріївна
  7. Новицький Ігор Петрович
  8. Полух Сергій Миколайович
  9. Приходько Андрій Степанович
  10. Розовий Віктор Ігорович
  11. Самуляк Степан Юрійович
  12. Стахів Андрій Володимирович

Геоінформаційні системи і технології

  1. Старик Сергій Володимирович
  2. Бондар Роман Павлович
  3. Горбатий Юрій Михайлович
  4. Дронова Анна Олександрівна
  5. Кнап Марія Ігорівна
  6. Коршунов Олександр Юрійович
  7. Лєхман Сергій Сергійович
  8. Мартинюк Олена Володимирівна
  9. Стаднік Петро Миколайович
  10. Стєкольщиков Олександр Сергійович

Випуск 2012 р.

Фотограмметрія та дистанційне зондування

  1. Вахрушева Ольга Сергіївна
  2. Гурман Сергій Сергійович
  3. Ковальов Євгеній Володимирович
  4. Косендяк Михайло Андрійович
  5. Марків Марія Володимирівна
  6. Пашковський Юрій Олегович
  7. Савчук Вадим Михайлович
  8. Скрипка Любомир Богданович
  9. Творидло Степан Миколайович

Геоінформаційні системи і технології

  1. Пашко Остап Васильович
  2. Басанець Інна Анатоліївна
  3. Гембара Андрій Васильович
  4. Ковальчук Олена Юріївна
  5. Луцишин Марія Миколаївна
  6. Мисюк Юлія Сергіївна
  7. Олійник Ольга Ігорівна
  8. Паламар Мирослава Любомирівна
  9. Савчук Андрій Васильович
  10. Семенченко Євгенія Юріївна
  11. Тиводар Михайло Михайлович

 
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Категорії новин

Календар новин

Вересень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Лип    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Опитування

Які враження щодо початку навчального року?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...

Свята

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Курс валют

Вакансії

Робота геодезист, землевпорядник, маркшейдер, фотограмметрист, робота
jooble