Home » Кафедри » Кафедра кадастру територій

Мова

Останні коментарі

  Кафедра кадастру територій

  Кафедра (2)

  Кафедра кадастру територій формує традиції землевпорядної школи. Основною метою діяльності кафедри є підготовка фахівців для реалізації державної політики з реформування земельних відносин, управління земельними ресурсами, а також фахівців з оцінки землі та нерухомого майна.


   

  «Щоб забезпечити прояви вільного духу, творчого поступу у будь-якій царині нашого буття та злетіти  думкою і помислом до всеосяжного Всесвіту Людині потрібен гармонійно розвинутий весь земний простір. В цьому сутність життя і праці фахівців із землеустрою і кадастру»

  професор Лев Перович, завідувач кафедри кадастру територій


   

  Кафедра кадастру територій одна з найперших кафедр, яка здійснила випуски фахівців з кадастру та землеустрою. В організації та становленні кафедри активну участь приймали відомі вчені, найкращі науковці-методисти України, знані фахівці виробництва із землеустрою і кадастру. Кафедра готує нове покоління професіоналів.


   

  Місія кафедри:

  Сприяти регулюванню земельних відносин, раціонального використання та охорони земель, визначення розміру плати за землю і цінності земель у складі природних ресурсів, контролю за використанням і охороною земель, економічного й екологічного обґрунтування бізнес-планів та проектів землеустрою.

   

  Категорії новин

  Майбутні події

  There are no upcoming Події at this time.

  Календар новин

  Грудень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Лис    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031  

  Опитування

  Оцініть сайт Інституту геодезії

  Переглянути результати

  Loading ... Loading ...

  Свята

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

  Курс валют

  Вакансії

  Робота геодезист, землевпорядник, маркшейдер, фотограмметрист, картограф , робота
  jooble