Мова

Останні коментарі

  Третяк Корнилій Романович

  Tretjak1Випускник геодезичного факультету (1979 р.). Доктор технічних наук, професор. Народився 13 квітня 1958 р. у м. Львові. Після закінчення Львівської політехніки за спеціальністю «Прикладна геодезія» розпочав трудову діяльність у стінах рідного інституту в галузевій науково-дослідній лабораторії геодезичного моніторингу та рефрактометрії. Працював на посадах інженера, молодшого та старшого наукового співробітника.

  У 1992 р. захистив кандидатську дисертацію «Оптимальне проектування планових геодезичних побудов».

  У1993 р.перейшов на викладацьку роботу на посаду асистента кафедри вищої геодезії та астрономії Львівської політехніки, а протягом 1994–2000 рр. обіймав посади старшого викладача й доцента цієї ж кафедри.

  У 2001 р. Корнилій Романович вступив до докторантури, а через три роки захистив дисертацію «Оптимізація кінематичних геодезичних мереж». Після дострокового завершення навчання в докторантурі він повернувся на кафедру вищої геодезії та астрономії.

  У 2006 р. йому присвоєно вчене звання професора. За результатами конкурсу в 2007 р. К. Р. Третяка обрали директором Інституту геодезії.

  Корнилій Романович виконує значну навчально-методичну та наукову роботу. На високому теоретичному й методичному рівні він викладає професійно-орієнтовані дисципліни для магістрів спеціалізації «Космічна геодезія», керує магістерськими дипломними роботами, аспірантами. Понад 10 років активно працює над вихованням молодих науковців і підготовкою педагогічних кадрів.

  З 2006 р. К. Р. Третяк очолює галузеву науково-дослідну лабораторію геодезичного моніторингу та рефрактометрії, керує багатьма бюджетними й госпдоговірними темами.
  Професор Третяк був учасником 8-ої та 10-ої антарктичних експедицій і заснував у районі української станції «Академік Вернадський» високоточну геодезичну мережу. Під його безпосереднім керівницвом проведено два цикли повторних GPS-вимірів на цій мережі, за результатами яких уточнено місцезнаходження тектонічного розлому протоки Пенола та розроблена його геодинамічна модель, визначено локальні швидкості руху земної кори у регіоні архіпелагу Аргентинські острови. Під керівництвом К. Р. Третяка було встановлено складові векторів зміщень Антарктичної тектонічної плити.

  Іншим напрямом наукових досліджень професора є визначення та прогноз деформацій інженерних споруд АЕС, ТЕС та ГЕС. Ці пошуки включені до Державної науково-технічної програми (ДНТП 2002) Міністерства освіти і науки України як «Розробка технологій для подовження ресурсу, підвищення рівня безпеки та енергоефективності потужних енергоблоків ТЕС, ГЕС і АЕС».

  Наукові дослідження К.Р.Третяка опубліковані у понад 150 наукових працях, двох монографіях, захищені 8 авторськими свідоцтвами і патентами.

  Корнилій Романович є головою спеціалізованої вченої ради із захисту докторських дисертацій за спеціальностями «Геодезія, фотограмметрія та картографія» і «Кадастр та моніторинг земель», головою вченої ради Інституту геодезії і членом вченої ради Національного університету «Львівська політехніка», заступником голови науковометодичної комісії напряму «Геодезія, картографія та землеустрій» Міністерства освіти і науки України, головним редактором міжвідомчого науково-технічного збірника «Геодезія, картографія і аерофотознімання», головним редактором наукового журналу «Геодинаміка» та членом редколегії науково-технічних журналів «Вісник геодезії та картографії», а також «Інженерна геодезія».

   

  Категорії новин

  Календар новин

  Квітень 2019
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Бер    
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  2930  

  Опитування

  Де б Ви хотіли пройти літню геодезичну навчальну практику ?

  Переглянути результати

  Loading ... Loading ...

  Свята

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

  Курс валют

  Вакансії

  Робота геодезист, землевпорядник, маркшейдер, фотограмметрист, робота
  jooble