Home » TEMPUS » Програма TEMPUS «Геоінформаційні технології для сталого розвитку в східних сусідніх країнах»

TEMPUS17-20 грудня у Вірменському державному університеті архітектури та будівництва відбулись робочі зустрічі представників учасників програми TEMPUS  «Геоінформаційні технології для сталого розвитку в східних сусідніх країнах». Представники Німеччини, Іспанії, Молдови, України, Вірменіїї та координатор проекту, представник Швеції обговорили питання щодо реалізації даної програми.

21_12_2010_1

В роботі української делегації прийняли участь представники  Національного Університету «Львівська політехніка»: директор Інституту Геодезії професор Корнилій Третяк та старший викладач кафедри фотограмметрії та геоінформатики Любов Бабій та представник Київського  національного університету будівництва та архітектури завідувач кафедри геоінформатики і фотограмметрії  професор Юрій Карпінський.

21_12_2010_3

В процесі роботи були переглянуті заплановані заходи, особлива увага приділялась діяльності передбаченій впродовж першого року реалізації проекту, були уточнені деякі організаційні та фінансові деталі. Було наголошено на важливості результатів виконання проекту для освіти в галузі геоінформаційних технологій і на необхідності врахування думки усіх зацікавлених сторін, що задіяні у цій сфері (викладачів, науковців, аспірантів, студентів, представників державних установ та підприємств всіх форм власності, що пов’язані з геоінформаційними системами).

21_12_2010_4

З 11 січня 2011 року в рамках проекту TEMPUS  «Геоінформаційні технології для сталого розвитку в східних сусідніх країнах» за  підтримки НУ «Львівська політехніка» розпочали роботу курси з інтенсивного вивчення англійської мови для викладачів та молодих вчених Інституту геодезії.
    Метою цих курсів є підвищення рівня володіння професійною англійською мовою для подальшої активної участі як в діяльності проекту так і в іншій міжнародній діяльності Інституту геодезії. Проектом передбачена участь в начальних курсах для підвищення кваліфікації по геоінформаційним системам та новітнім геодезичним технологіям, які будуть проводитись виключно на англійській мові, а також співучасть викладачів інституту геодезії в підготовці навчальних матеріалів для нових курсів з ГІС разом з колегами з університетів Швеції, Іспанії, Німеччини, Молдови та Вірменії.