Home » Інститут ІГДГ » Студенти Інституту геодезії вп’яте захистили дипломи в Університеті Прикладних Наук (Нойбранденбург, Німеччина)

17 лютого 2021 року відбувся черговий захист магістерських робіт студентів Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка», які навчаються за програмою подвійних дипломів в Університеті Прикладних Наук (Нойбранденбург, Німеччина).

Це вже ювілейний, п’ятий захист магістерських робіт, підготовлених студентами в Німеччині відповідно до підписаної між двома університетами угоди. Через пандемію COVID19 захист відбувався у форматі онлайн-засідання. Екзаменаційна комісія складалась із п’яти професорів від Університету Прикладних Наук та п’яти професорів від Інституту геодезії. У цій події взяли участь директор Центру міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» професор Наталія Гоц і директор Інституту геодезії професор Корнилій Третяк.

Також учасниками захисту, у форматах онлайн та офлайн, були три групи студентів Інституту геодезії, які навчаються або готуються до навчання за програмою подвійних дипломів.

До захисту було подано 4 магістерські роботи. Найкращою визнали роботу студентки Мирослави Б’ялої, комісія рекомендувала її до опублікування в журналі категорії А.

Захисти відбувалися у вигляді презентації і дискусії англійською та німецькою мовами, на розгляд кожної роботи відводили 1 годину.

Захист завершився виступом директора Інституту геодезії професора Корнилія Третяка та його заступника з наукової роботи і міжнародної діяльності професора Ігоря Тревого. Було наголошено на важливості програми подвійних дипломів, яка суттєво впливає на розвиток геодезичної освіти й науки обох країн.