Home » Кафедра геодезії » Визначено переможців Конкурсу монографій, підручників, навчальних посібників та довідкових видань 2020 року

Книжковий конкурс монографій, підручників, навчальних посібників та довідкових видань відбувається у Національному університеті «Львівська політехніка» щороку. Головні вимоги до видань-учасників: серед авторів мають бути науковці Політехніки; видання повинно витримати апробацію в науковому і навчальному процесі.

Видавництво Львівської політехніки називає книжки, які перемогли в конкурсі 2020 року, зокрема – ті, що побачили світ у Видавництві.