Home » Кафедра вищої геодезії і астрономії » Професор кафедри вищої геодезії та астрономії Петро Двуліт одержав відзнаку з нагоди 80-річного ювілею

На кафедрі вищої геодезії та астрономії Львівської політехніки відбувся семінар з нагоди 80-річного ювілею професора Петра Дмитровича Двуліта.

Директор Інституту геодезії вручив ювіляру цінний подарунок від ректора Університету, завідувач кафедри – вітальний лист і подарунок від колег кафедри.

З нагоди ювілею президент Українського геодезичного товариства вручив професору Двуліту медаль імені Моторного за номером 20.