Home » Геодезичне » Майстер-класи фахівців компанії «CREDO-DIALOGUE»

Мова

Останні коментарі

  Майстер-класи фахівців компанії «CREDO-DIALOGUE»

  K-resheniyuПочинаючи з 1989 року компанія «CREDO-DIALOGUE» створює програмні продукти CREDO і входить в число провідних розробників інженерного програмного забезпечення для виробництва інженерних вишукувань і проектування об’єктів транспортного будівництва і цивільно-промислового будівництва. Програми CREDO стали основою технологічних процесів більш ніж 11 000 виробничих організацій і включені в освітні програми понад 300 технічних вузів і коледжів.

  За час свого розвитку комплекс програмних продуктів CRDEO пройшов шлях від системи проектування нового будівництва і реконструкції автомобільних доріг (САПР КРЕДО) до багатофункціонального комплексу.

  В даний час комплекс CREDO складається з декількох великих систем та додаткових програм. Всі вони об’єднані в єдину технологічну ланку обробки інформації — від виробництва вишукувань і проектування до подальшої експлуатації об’єкта.

  За останні пару років технології інформаційного моделювання стали найбільш обговорюваною темою в інженерному співтоваристві. Можливість роботи з об’єктом в одному комплексі програмних продуктів на різних етапах життєвого циклу стає вирішальним фактором під час вибору того чи іншого програмного забезпечення.

  Завдяки своїй гнучкості і багатофункціональності комплекс CREDO забезпечує інженерам можливість роботи в єдиному інформаційному середовищі від опрацювання даних вишукувань до формування готового проектного рішення.

  Кращі рішення і нові можливості BIM реалізовані в проектній лінійці CREDO, розглянуті всі етапи і аспекти життєвого циклу дороги від нового будівництва до реконструкції і ремонту.

  Технології CREDO активно використовуються для:

  • опрацювання матеріалів інженерних вишукувань,
  • проектування об’єктів промислового, цивільного і транспортного будівництва,
  • розвідки, видобутку і транспортування нафти і газу,
  • створення і ведення великомасштабних цифрових планів міст і промислових підприємств,
  • підготовки даних для землеустрою та геоінформаційних систем,
  • рішення багатьох інших інженерних задач.

  Фахівці «CREDO-DIALOGUE» і партнерських компаній не тільки розробляють програмні продукти, але і навчають користувачів, здійснюють технологічну підтримку, готують проекти впровадження технологій CREDO у виробничі процеси, активно співпрацюють з навчальними закладами та різними громадськими організаціями.

  navchannya

  Навчання користувачів — це важлива частина роботи компанії, якій приділяється не менша увага, аніж розробці програмних продуктів. Фахівці навчають не просто роботі з програмними продуктами — навчають новим технологіям рішення інженерних задач. Постійно впроваджуються нові форми і методи навчання, що робить навчання доступнішим, цікавішим й ефективнішим.

  Індивідуальне навчання призначене для тих організацій, які хочуть навчити своїх фахівців індивідуально. Заняття можуть проводитися як на базі підприємства-замовника, так і в найближчому навчальному центрі CREDO. Для тих компаній, філії яких розташовані в різних областях, індивідуальне навчання може бути виконано дистанційно. Важливою особливістю під час такого навчання є те, що програма курсу розробляється з урахуванням специфіки роботи фахівців підприємства та орієнтована на конкретні завдання і проекти. Гнучкий графік навчальних заходів, можливість навчити максимальну кількість фахівців за мінімальних витрат робочого часу і індивідуальний підхід роблять цю форму навчання найбільш ефективною і цікавою для користувачів CREDO і тих, кто планує ними стати.

  Майстер-класи дають можливість учасникам впродовж одного-двох днів детально ознайомитися з можливостями програмних продуктів CREDO і специфікою вирішення інженерних задач на окремому технологічному етапі. В ході проведення майстер-класу викладачі знайомлять слухачів з системами CREDO, показуючи послідовність дій і обговорюють зі слухачами отриманий результат.

  Після закінчення навчання, фахівці отримують сертифікати або посвідчення про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

  Ознайомитися з програмними продуктами можна тут:

  https://credo-ua.com/products/


   

  Leave a comment

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *