Home » Університет » В ІГДГ відбувся міжнародний семінар на тему «Перегляд підходів навчального процесу в науках про Землю»

Мова

Останні коментарі

  В ІГДГ відбувся міжнародний семінар на тему «Перегляд підходів навчального процесу в науках про Землю»

  logo_nulp2_ukr

  20–22 січня 2020 року в Інституті геодезії Національного університету «Львівська політехніка» було проведено міжнародний семінар на тему «Перегляд підходів навчального процесу в науках про Землю». Керівником був професор Лев Городиський з університету Арізони, США, логістичну підтримку здійснювали доцент Ігор Бубняк (Львівська політехніка) та Сергій Ціхонь (Львівський національний університет імені Івана Франка). Учасники семінару – представники двох університетів, Львівської політехніки та ЛНУ імені Івана Франка, які викладають різноманітні предмети в галузі наук про Землю.

  В перший день роботи семінару розглядали теоретичні питання навчального процесу в науках про Землю, як використання цифрових технологій змінює підходи до навчання студентів. Також обговорювали нові виклики, що постають у навчальному процесі в технологічну ері.

  Другий день був присвячений технології створенню електронних класів, програмному забезпеченню, його перевагам і недолікам та способам його вибору. Було розглянуто найпопулярніше програмне забезпечення, яке використовують для навчання різноманітних предметів у науках про Землю. Особлива увага була приділена створенню віртуальних геологічних об’єктів та віртуальних геологічних відслонень. Розглянуто приклади таких курсів, що створені в університеті Арізони.

  Третій день – робота в комп’ютерному класі. Учасники вивчали можливості програмного забезпечення на прикладі раніше створених професором Городиським курсів. Також учасники мали можливість розпочати роботу над власними курсами з використанням вибраного програмного забезпечення.

  Слухачі розглянули багато можливостей, які пропонують цифрові технології для поліпшення навчального процесу, його реструктуризації, більш активного залучення студентів.

   

  Leave a comment

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Категорії новин

  Майбутні події

  There are no upcoming Події at this time.

  Календар новин

  Грудень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Лис    
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  28293031  

  Опитування

  Де б Ви хотіли пройти літню геодезичну навчальну практику ?

  Переглянути результати

  Loading ... Loading ...

  Свята

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

  Курс валют

  Вакансії

  Робота геодезист, землевпорядник, маркшейдер, фотограмметрист, картограф , робота
  jooble