Home » Університет » Вийшла монографія «Геодезичне забезпечення та удосконалення методів та моделей оцінки нерухомості»

Побачила світ монографія «Геодезичне забезпечення та удосконалення методів та моделей оцінки нерухомості». Автор – Губар Юрій Петрович, д.т.н., доцент кафедри кадастру територій.

У монографії теоретично узагальнено й викладено практичні результати розв’язання науково-практичної проблеми щодо удосконалення методів і моделей оцінки нерухомості та розроблення геодезичного забезпечення об’єктів нерухомості населених пунктів.

Для студентів спеціальності «Геодезія та землеустрій», спеціалізацій «Оцінка землі та нерухомого майна», «Землеустрій та кадастр».