Home » Університет » В ІГДГ відбулась лекція на тему «Використання ГІС-технологій в сільському господарстві, приклади з Канади»

19 лютого 2020 року в Інституті геодезії Національного університету «Львівська політехніка» відбулась лекція на тему «Використання ГІС-технологій в сільському господарстві, приклади з Канади», яку виголосив Дональд Скопик, дослідник з університету Саскатуна.

Доповідач охарактеризував використання новітніх технологій в провінції Саскачеван, Канада в сільському господарстві. Він представив різні підходи та методи ГІС, охарактеризував їхні переваги та недоліки.

В обговоренні лекції взяли участь студенти і викладачі Інституту геодезії. Професор А.Л. Церклевич з кафедри інженерної геодезії описав використання ГІС-технологій в Україні й зокрема в сільському господарстві, наголосив на їхній важливості в навчальному процесі.