Home » Інститут ІГДГ » Кафедра вищої геодезії та астрономії – лідер цьогорічного рейтингу випускових кафедр Університету

Оприлюднено цьогорічний рейтинг випускових кафедр Національного університету «Львівська політехніка». Оцінювання здійснювалось за чотирма тематичними напрямами: кадровий потенціал, освітня діяльність, наукова діяльність та міжнародна академічна співпраця.

До трійки лідерів рейтингу ввійшли:

1. кафедра вищої геодезії та астрономії (Інститут геодезії) – 0,3222;
    2. кафедра хімічної технології переробки нафти та газу (Інститут хімії та хімічних технологій) – 0,3219;
    3. кафедра телекомунікацій (Інститут телекомунікацій, радіоелектроніки та електронної техніки) – 0,2510.

Загалом у рейтингуванні взяли участь 88 випускових кафедр Львівської політехніки.