Home » Інститут ІГДГ » Кафедра вищої геодезії та астрономії Інституту геодезії Львівської політехніки розширює співпрацю

Мова

Останні коментарі

  Кафедра вищої геодезії та астрономії Інституту геодезії Львівської політехніки розширює співпрацю

  logo_nulp2_ukr

  Магістри двох політехнік – львівської та карагандинської (Казахстан) – після спільного наукового стажування отримали сертифікати, які їм вручив проректор із науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Львівської політехніки Олег Матвійків. У заході взяла участь представниця Консульства Казахстану у Львові.

  Понад рік Львівська політехніка співпрацює з Познанською політехнікою. А нещодавно розпочала ще одну співпрацю – з казахським вишем.

  – Із викладачами Карагандинської політехніки ми познайомилися на міжнародній конференції у Познані, – розповідає доцентка кафедри вищої геодезії та астрономії Любов Янків-Вітковська. – І підтримали їхнє бажання співпрацювати з нами, а казахські студенти в майбутньому вступатимуть до нашої магістратури й аспірантури.

  Згодом наукове стажування за тематикою спрямування магістерських робіт карагандинських і львівських політехніків у Познані збіглося у часі. Про свої враження розповідає першокурсник магістратури Львівської політехніки Олександр Романишин:

  – Ми ознайомилися з вишем, його обсерваторією, новітньою бібліотекою, зустрілися з науковцями кафедри, а також зі студентами, спільно з якими слухали лекції. Враження дуже приємні. Було цікаво. Дізналися багато нового. І ми, і поляки, і казахи розповідали про свої магістерські роботи, над якими працюємо, обговорили перспективи можливого кооперування в дослідженнях.

  – Це розширило би наші можливості, адже львівські студенти вивчають класичну космічну геодезію й моніторинг Землі, познанські – зі спрямуванням у будівництві, але мають окремий факультет, пов’язаний із вивченням космонавтики. А ось підготовка казахських геодезистів несуттєво різниться від нашої, і лише в магістратурі, – додає Люба Янків-Вітковська.

  Після поїздки до Польщі магістри казахського вишу тиждень стажувалися у Львівській політехніці на кафедрі вищої геодезії та астрономії. Це фактично був обмін тематикою досліджень. Однак, окрім праці в університеті, гості мали екскурсію містом, а також на геодезичні підприємства.

   

  Leave a comment

  Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

  Категорії новин

  Календар новин

  Вересень 2019
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Сер    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  30  

  Опитування

  Чому Ви поступили на геодезію?

  Переглянути результати

  Loading ... Loading ...

  Свята

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

  Курс валют

  Вакансії

  Робота геодезист, землевпорядник, маркшейдер, фотограмметрист, робота
  jooble