Home » Кафедра кадастру територій » Technology of optimal site selection for solar photovoltaic power plants using gis and remote sensing techniques

Колектив кафедри кадастру територій вітає авторів із виходом монографії

«TECHNOLOGY OF OPTIMAL SITE SELECTION FOR SOLAR PHOTOVOLTAIC POWER PLANTS USING GIS AND REMOTE SENSING TECHNIQUES» (Технологія оптимального розташування сонячних електростанцій на основі дистанційного зондування та ГІС-технологій) (англійська мова):

• д.т.н., проф. Перовича Лева Миколайовича – завідуючого кафедрою Кадастру територій;
    • Кереуш Дар’ю Іванівну – аспірантку кафедри Кадастру територій.

Без імені

Монографія присвячена проблемі ефективного і раціонального використання малопродуктивних та деградованих земель для цілей сонячної енергетики. Викликає значний науковий і практичний інтерес, як у вітчизняних так і зарубіжних фахівців та є вагомим внеском в розвиток раціонального використання природних ресурсів.