Home » Кафедра кадастру територій » Вітаємо доцента кафедри Кадастру території Губара Юрія Петровича

Вітаємо доцента кафедри Кадастру території Губара Юрія Петровича

Вітаємо!

Доцента кафедри Кадастру території Губара Юрія Петровича із захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук на тему: «Геодезичне забезпечення та удосконалення методів і моделей оцінки нерухомості» за спеціальністю 05.24.04 – кадастр і моніторинг земель, захист якої відбувся 14 березня 2019р. у Національному університеті «Львівська політехніка»

3.Gubar

Колектив кафедри кадастру територій бажає Вам міцного здоров’я, щастя, радості, тепла, благополуччя та достатку, подальших успіхів і досягнень у науковій та професійній діяльності, реалізації всіх творчих задумів!

Нехай Ваша життєва нива й далі колоситься успіхами, врожаїться добрими справами!