Home » Інститут ІГДГ » У ЛЬВІВСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ — ПОПОВНЕННЯ

У ЛЬВІВСЬКІЙ ПОЛІТЕХНІЦІ — ПОПОВНЕННЯ

Logo_AudytoriaНа жовтневому засіданні Вченої ради йшлося про готовність матеріально-технічної бази університету до нового навчального року, стан охорони праці й пожежної безпеки, впровадження дуальної освіти, оцінку роботи Інституту геодезії, а також утворення нового підрозділу Львівської політехніки.

Щодо питання про стан та перспективи розвитку ІГДГ, Вчена рада ухвалила посилення профорієнтаційної роботи серед випускників закладів середньої освіти та коледжів, аби усунути проблему низького конкурсу серед вступників на бакалаврат. Окрім цього ухвалено рішення активізувати розробку й видання підручників та навчальних посібників, посилити на кафедрах роботу із підготовки студентів до участі в ІІ етапі всеукраїнських олімпіад та інше. Незважаючи на низку зауважень, діяльність ІГДГ визнали важливою для університету.

Анастасія МОЗГОВА