Home » Інститут ІГДГ » Директорові Інституту геодезії Львівської політехніки присвоєно почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України»

Відповідно до Указу Президента України № 300/2018 «Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти» за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, підготовку кваліфікованих фахівців, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм орденами, медалями та почесними званнями нагороджено найкращих освітян України, серед яких – 9 представників Львівщини.

Зокрема, почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України» присвоєно Третяку Корнилію Романовичу – директорові навчально-наукового Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка», доктору технічних наук, професорові.

Указ Президента України № 300/20185