Home » Кафедра фотограмметрії та геоінформатики » У полі зору — фотограмметрія та геоінформатика

У полі зору — фотограмметрія та геоінформатика

Logo_Audytoria

Учасники VIII Міжнародної конференції „Моніторинг довкілля,
    фотограмметрія, геоінформатика — сучасні технології та
    перспективи розвитку“ домовилися про налагодження подальшої
    співпраці між фахівцями різних країн.

Ідеться про співпрацю між науковими та освітньо-науковими інституціями України й закордону, які спеціалізуються на фотограмметрії та геоінформатиці. У пленарному й секційних засіданнях узяло участь близько сотні науковців і практиків із Івано-Франківська, Хмельницького, Рівного, Києва, Харкова, Кропивницького, Одеси, Ужгорода. Серед закордонних гостей — представники Польщі, Німеччини, Молдови, Вірменії, США, Канади.

Розпочалася конференція у стінах Львівської політехніки, а продовжилася на базі навчально-наукового геоінформаційного центру у Східниці. Основна тематика доповідей та обговорень стосувалася моніторингу довкілля й екології, методів і технологій фотограмметрії, дистанційного зондування, геодезії, кадастру, картографії та геоінформатики. На заході експонували виставку технічних засобів, технологій і програмних продуктів.

— Науковці провели багато цікавих фахових дискусій. Відрадно, що до роботи активно долучається молодь, зокрема аспіранти, — розповідає старший викладач кафедри фотограмметрії та геоінформатики, секретар оргкомітету конференції Любов Бабій.

Чергова конференція відбудеться у Природничому університеті Любліна (Польща).

Ірина МАРТИН