Home » Інститут ІГДГ » Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених «Geoterrace-2017»

Міжнародна науково-технічна конференція молодих вчених «Geoterrace-2017»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в роботі міжнародної науково-технічної конференції молодих вчених «GeoTerrace-2017», яка прохо­дитиме з 14 по 16 грудня 2017 року в Інституті геодезії Національного університету «Львівська політехніка» (Львів, Україна).

Для участі в конференції запрошуються молоді науковці, інженери, спеціалісти, експерти, бізнесмени та фахівці геодезичної галузі, яким на момент проведення конференції (14 грудня 2017) не виповнилось 35 років (хоча б один із авторів матеріалів повинен задовольняти цей віковий критерій).

Метою конференції є обмін науковими ідеями та досвідом в галузях геодезії, геодинаміки, моніторингу, фотограмметрії, картографії, ГІС, землеустрою, кадастру територій, оцінки нерухомості, а також використання геоінфор­маційних технологій в екології та туризмі.

У період проведення конференції буде діяти виставка сучасного геодезичного обладнання і програмних продуктів. Запрошення для участі у виставці отримали фірми, які спеціалізуються в розробках ГНСС та ГІС – технологій, а також безпілотних літальних апаратів (БПЛА).

«GeoTerrace-2017» є унікальною платформою для пошуку наукових партнерів, зародження і обміну науковими ідеями та активного професійного спілкування молодих вчених.

УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНІЙ НАУКОВО-ТЕХНІЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «GEOTERRACE-2017» Є БЕЗКОШТОВНОЮ!!!