Home » Інститут ІГДГ » Перший життєвий проект уже позаду

Перший життєвий проект уже позаду

Logo_AudytoriaІнститут геодезії випустив у світ ще одне покоління своїх вихованців, вручивши їм дипломи — перепустки у нове, доросле життя.

Цього дня великим складом (117 осіб) зустрілися в актовій залі новоспечені магістри. Із важливою подією в їхньому житті — успішним закінченням свого першого великого життєвого проекту — їх привітали керівництво університету й інституту, а 23 дипломи з відзнакою вручив проректор Олег Давидчак, принагідно зазначивши, що, разом із дипломами випускники отримали не лише ступінь магістра, а й звання випускника Львівської політехніки, яких нині цінують на ринку праці.

Найкращі вітання й напутні слова сказали своїм вихованцям колишні наставники, завідувачі кафедр, які передали їм міцний фундамент знань: щоб досягнути основного стратегічного напряму, кожному доведеться й далі безперервно розвиватися, досконалити знання, завжди бути оптимістами.

Цього дня дипломи отримали й Олена Лісник, Андріяна Гексель, Інна Штаба та Любомир Лайкун, які спеціально приїхали на вручення дипломів з Німеччини, де навчаються у Вищій школі Нойбранденбурга.

— Дуже вдячна Львівській політехніці за можливість навчатися за кордоном й отримати диплом європейського зразка, — каже Олена Лісник, яка, до слова, від імені всіх випускників подякувала викладачам за добру науку. — Знання, які ми тут отримали, допомагають нам успішно навчатися в Європі і, сподіваюся, допоможуть і в майбутньому. Один диплом ми вже отримали, а в Німеччині захищатимемо свою магістерську працю аж у липні. Бажаю Політехніці більше молодих і сучасних викладачів, які будуть запроваджувати до навчального процесу нові методи навчання, техніки, бо маємо йти в ногу з часом.

Катерина ГРЕЧИН