Home » Рада молодих вчених » Участь Ради молодих вчених ІГДГ в першому MIND-тренінгу лідерів освіти

Участь Ради молодих вчених ІГДГ в першому MIND-тренінгу лідерів освіти

Голова секції ІГДГ Ради молодих вчених – Ігор Савчин 15-17 березня 2016 року приймав участь в першому в Україні MIND-тренінгу лідерів освіти. Захід відбувся на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», за участі лекторів Міжнародного Інституту розвитку інтелекту, а саме Пак Ян Су та Лі Мьон Гу (Південна Корея).

Сьогодення вимагає нового типу мислення. Тому саме представники освіти повинні мати інноваційне мислення, маючи вплив на багатотисячну аудиторію сучасної молоді. Майже дві сотні небайдужих викладачів, розуміючи проблему сучасності, ретельно вивчали новітні напрямки розвитку особистості у світі.

Учасники: проректори університетів, директори середніх та середньо-спеціальних закладів, професори, викладачі із захватом та зацікавленістю обговорювали основні тенденції та загальні функції освіти і виховання, в Україні в теперішній час. Маючи на меті формування різнобічно-розвинутої особистості, відпрацьовували нові форми спонукання та мотивації до самоаналізу та пошуку шляхів розширення світогляду людини.

String could not be parsed as XML