Home » Тижневик "Аудиторія" » Вроцлав – місце зустрічей

Вроцлав – місце зустрічей

Logo_Audytoria

Згідно з угодою про співпрацю між Національним університетом „Львівська політехніка” та Вроцлавським природничим університетом у вересні 2009 року ми, група студентів Інституту геодезії, відвідали своїх польських колег.
    Дванадцятеро наших студентів разом із польськими виконували комплекс робіт із високоточного нівелювання на гірському масиві Щелінєц у Столових горах поблизу польсько-чеського кордону. Мета проведення робіт ― визначення величини зсувів гірських порід масиву Щелінєц. Надзвичайно красиві краєвиди Народного парку Столових гір, у якому розташований масив, прекрасна сонячна погода та дружні відносини між українськими і польськими учасниками експедиції сприяли швидкому та якісному проведенню робіт.
    На другому етапі перебування у Польщі ми познайомилися з керівництвом і викладачами Інституту геодезії та геоінформатики Вроцлавського природничого університету, ознайомилися з навчальними практиками, які виконують польські студенти, з їхньою системою навчання та проживання у студентських гуртожитках, методами проведення лекційних і практичних занять, оглянули авдиторії, лабораторії, прилади й інструменти, які має Інститут геодезії та геоінформатики.
    Крім цього, польські викладачі та студенти підготували для нас широку культурну програму: екскурсії в Чехію, старовинним Вроцлавом, відвідування звітного концерту щорічного фестивалю Wradislawian cantans, Вроцлавського зоопарку, площі Ринок, панорами Рацлавіцкої.

Анна ДРОНОВА,
    студентка четвертого курсу ІГДГ