Home » Тижневик "Аудиторія" » Політехніки привітали ювіляра

Політехніки привітали ювіляра

Logo_AudytoriaУ Львівській політехніці 4 лютого відбулося пленарне засідання науково-технічної конференції „Сучасний стан та перспективи розвитку фотограмметрії, геоінформатики та дистанційного зондування”, присвяченого 70-літтю від дня народження професора, доктора технічних наук, завідувача кафедри фотограмметрії та геоінформатики Інституту геодезії Олександра Дорожинського.
    Зі святом ювіляра привітав ректор Львівської політехніки, професор Юрій Бобало. Професор кафедри фотограмметрії та геоінформатики Інституту геодезії Христина Бурштинська розповіла про творчий шлях Олександра Людомировича, а директор Інституту геодезії, доктор технічних наук, професор Корнилій Третяк — про його міжнародну діяльність.

Наталія ПАВЛИШИН