Home » Тижневик "Аудиторія" » Команда Інституту геодезії — чемпіон „Осени Політехніки 2012“

Команда Інституту геодезії — чемпіон „Осени Політехніки 2012“

Знімок екрана 2015-12-17 22.39.28
    Logo_AudytoriaКоманди КВН, які народжуються у Політехніці і перемагають у різних фестивалях на університетській сцені, зазвичай і надалі успішно розвиваються. Наприклад, „Загорецька Людмила Степанівна” (випускники Інституту геодезії) стала одним із шести фіналістів Ліги КВН „Европа”, який відбудеться у грудні.
    Чи залишаться учасники команд-фіналісток „Осени Політехніки” КВНниками після закінчення університету, невідомо. Але влаштувати вечір гумору 29 листопада для переповненої зали в першому корпусі їм точно вдалося. Такої маси студентів на фіналі і такої гучної підтримки команди КВН у Львівській політехніці не мали давно. Перед початком глядачі виходили з ущерть заповненої зали, де вже не було вільних місць, і піднімались на балкон. А потім групи підтримки скандували назви інститутів або команд, які їх представляли. В такій атмосфері чотирьом суперникам було легше виступати, водночас кожній команді хотілося вибороти Кубок „Осени…”. Відтак попри те, що у фінал потрапило лише 4 команди, конкуренція була висока.
    Оливи у вогонь підливала інтрига, яка зберігалась до кінця: передовсім на слух важко було порахувати оцінки членів журі, бо організатори вирішили застосувати систему „Сім я” — по одній найнижчій і найвищій оцінці відкидали, а середнє арифметичне вираховували з решти п’яти оцінок; по-друге, жодна команда у жодному конкурсі не змогла набрати максимуму балів, відтак непросто було визначити лідера до останку.
    Навіть коли голова журі Ігор Гулюк та начальник управління сім’ї та молоді ЛОДА Анатолій Ігнатович вийшли на сцену оголошувати переможців, глядачі продовжували скандувати — кожен своє, хто за кого вболівав. І тільки після того, як Ігор Гулюк назвав команду, яка набрала найменше балів („Файно є”, ІНЕМ), а Анатолій Ігнатович вручив відзнаки за друге й третє місця відповідно команді „Хай пре” (ІЕСК) та „Несучі конструкції” (ІАРХ), стало очевидно — перемогли геодезисти з закарпатською назвою („Навхтема в ракаши”, тобто навіки разом), закарпатським колоритом та жартами, а також із запальними танцями (до речі, їхні танцювальні не те що мініатюри, а малесенькі епізоди не повторювались із півфіналу, тому смішили щоразу по-новому). Команда ІГДГ, за словами багаторічного редактора фестивалю Ростислава Заколябіна, вперше за історію його проведення виборола звання чемпіона.
    Всупереч очікуванням, студенти у своїх виступах мало торкалися актуальної нині в суспільстві теми прогнозованого чи то 21 грудня 2012, чи то 14 лютого 2013 року (скажімо, у моєму телефоні календар закінчується 2099 роком) кінця Світу, позаяк для них це або не страшна подія (як казав, Іван Микуляк з ІГДГ, „ми з Закарпаття, нас уже топило”), або спасіння — сесію ж складати не доведеться або захищати диплом (Ігор Допілко, ІАРХ: „В кінець Світу не вірю, але дуже надіюся — у мене попереду захист дипломної!”).
    І загалом жодна команда не змінила свого стилю: економісти знову почали свою Візитку з представлення команди (тільки цього разу їм на допомогу прийшла команда ІМФН, котра сама до фіналу не пройшла, але друзям вирішила допомогти), енергетики й далі працювали на „флегмі”, архітектори вражали голлівудськими посмішками з-під намальованих вусів, запальні геодезисти танцювали і жартували про Закарпаття (наразі ця фішка запалює зал).
    Кого найвище оцінили глядачі, важко сказати — до останнього в залі вигукували назви всіх команд. Але Кубок „Осени…” таки дістався геодезистам. А вже 4 та 5 грудня „Навхтема в ракаши” та команда ІЕСК „Хай пре” представляли Політехніку у чвертьфіналах Студентської Ліги КВН Львова (серед 10 команд із вишів Львівщини).

Тетяна ПАСОВИЧ