Home » Тижневик "Аудиторія" » Приємна несподіванка

Приємна несподіванка

Изображение 038
    Logo_Audytoria13 грудня відбулося урочисте засідання кафедри геодезії ІГДГ Львівської політехніки, на якому геодезисти вшанували 90-ліття свого великого Вчителя, почесного геодезиста України, колишнього доцента Анатолія Філіпова.
    З цієї нагоди в авдиторії зібралися працівники кафедри, інституту, студенти і гості — випускники 1958 – 1959 років. Розпочав імпрезу завідувач кафедри професор Олександр Мороз. Він коротко розповів присутнім про життєвий, педагогічний і науковий шлях Анатолія Філіпова і вручив йому Почесну грамоту Львівської політехніки за видатні заслуги перед університетом, зачитав вітання і вручив подарунки.
    Президент Українського товариства геодезії і картографії геодезистів України, декан інституту професор кафедри геодезії Ігор Тревого, вітаючи ювіляра, відзначив, що за даними Правління українського товариства геодезії і картографії, Анатолій Філіпов — найстарший геодезист України, який суттєво поповнив наукову скарбничку своїми доробками. Враховуючи його колишні заслуги — вагомі наукові досягнення і внесок у розвиток геодезичних професій в Україні, Українське товариство геодезії і картографії нагородило ювіляра найвищою нагородою товариства — медаллю „За заслуги в геодезії і картографії I ступеня”. Ігор Тревого виконав цю почесну місію, вручивши посвідчення і саму медаль Анатолієві Філіпову під оплески присутніх.
    Спогадами про спільну працю на кафедрі вищої геодезії та астрономії поділився професор кафедри Петро Двуліт, а його колеги привітали ювіляра пишними букетами квітів та великим настінним годинником. Анатолій Філіпов отримав вітання й від колишніх своїх студенток, випускниць 1958 – 1959 років, нині теж пенсіонерок Любові Кравцової та Раїси Ільків, инших випускників кафедри вищої геодезії та астрономії, які свої вітання ювілярові надіслали телеграмами.
    Сам ювіляр був дуже розчулений такою увагою від колишніх колег, адже, їдучи на кафедру на запрошення Олександра Мороза, ніяк не сподівався на такий теплий прийом, щирі слова привітань, пам’ять і пошану.

Катерина ГРЕЧИН