Home » Кафедра геодезії » Перший більярдний турнір кафедри геодезії

Перший більярдний турнір кафедри геодезії

All_billiard_2012
    Logo_KG
    У грудні цього року керівництво кафедри геодезії організувало та провело перший турнір з більярду.

Таку ініціативу виявив завідувач кафедри Олександр Мороз. Як і всі пропозиції щодо екскурсій Україною, цю ідею працівники кафедри охоче підтримали. До участі запрошували всіх працівників Інституту геодезії, а також усіх охочих. Змагання проходили в більярдному клубі „Дуплет”, що на вулиці Пасічній.

Турнір виявився складний та був перевіркою на витривалість учасників. Спочатку планували проводити турнір одним днем — у суботу. Проте під час турніру виявилося, що зробити це неможливо. У перший день змагання тривали понад п’ять годин, а було зіграно менше половини партій. Тому другу половину партій вирішили провести в понеділок.

У змаганнях взяли участь практично всі працівники кафедри геодезії, а також студент четвертого курсу ІГДГ. Перше місце в запеклій боротьбі виборов завідувач кафедри геодезії Олександр Мороз, друге місце посів  інженер Євген Чернявський, третє місце — студент кафедри інженерної геодезії Максим Миронов, а четверте місце дісталося авторові цих рядків. Інші учасники розташувалися в турнірній таблиці так: викладачі кафедри Сергій Перій, Іван Покотило, Ігор Гарасимчук, колишній викладач Анатолій Віват.

Всі учаснки турніру отримали нагороди: за перше місце — перехідний почесний кубок переможця турніру, інші учасники — пам’ятні вимпели, а останні два місця — заохочувальні призи — більярдні рукавички.

Вболівали та підтримували учасників працівники кафедри геодезії Зоряна Тартачинська, Володимир Коник, Тарас Балан.

Володимир ТАРНАВСЬКИЙ,
    асистент кафедри геодезії