Home » Тижневик "Аудиторія" » Весна. Вона така… примхлива

Весна. Вона така… примхлива

Logo_Audytoria

А тепер ще трохи про в’язницю і безхатька від студентів ІГДГ. За основу своєї концертної програми геодезисти взяли новелу О. Генрі „Фараон та Хорал“ (вже те, що студенти читають такі твори, тішить). Безхатько, який, аби пережити холодну зиму, прагнув через різні дрібні порушення закону потрапити у в’язницю, де тепліше, ніж на вулиці і де годують. І власне через спогади цього головного героя студенти показали, як через найбільші людські гріхи — гординю, гнів, самовпевненість, можна зіпсувати собі життя. Цікавий виступ був і тим, що деякі студенти „витягли“ на сцену своїх батьків, які теж були акторами.

Але саме цей виступ можна відзначити, як найбільш завуальований — зі сценічним димом постаралися настільки, що навіть зблизька було важко роздивитися танцювальні номери.

Наталія ПАВЛИШИН