Home » 2021 » Лютий » 23

Daily Archives: Лютий 23, 2021

Мова

Останні коментарі

  Студенти Інституту геодезії вп’яте захистили дипломи в Університеті Прикладних Наук (Нойбранденбург, Німеччина)

  logo_nulp2_ukr

  17 лютого 2021 року відбувся черговий захист магістерських робіт студентів Інституту геодезії Національного університету «Львівська політехніка», які навчаються за програмою подвійних дипломів в Університеті Прикладних Наук (Нойбранденбург, Німеччина).

  Це вже ювілейний, п’ятий захист магістерських робіт, підготовлених студентами в Німеччині відповідно до підписаної між двома університетами угоди. Через пандемію COVID19 захист відбувався у форматі онлайн-засідання. Екзаменаційна комісія складалась із п’яти професорів від Університету Прикладних Наук та п’яти професорів від Інституту геодезії. У цій події взяли участь директор Центру міжнародної освіти Національного університету «Львівська політехніка» професор Наталія Гоц і директор Інституту геодезії професор Корнилій Третяк.

  Також учасниками захисту, у форматах онлайн та офлайн, були три групи студентів Інституту геодезії, які навчаються або готуються до навчання за програмою подвійних дипломів.

  До захисту було подано 4 магістерські роботи. Найкращою визнали роботу студентки Мирослави Б’ялої, комісія рекомендувала її до опублікування в журналі категорії А.

  Захисти відбувалися у вигляді презентації і дискусії англійською та німецькою мовами, на розгляд кожної роботи відводили 1 годину.

  Захист завершився виступом директора Інституту геодезії професора Корнилія Третяка та його заступника з наукової роботи і міжнародної діяльності професора Ігоря Тревого. Було наголошено на важливості програми подвійних дипломів, яка суттєво впливає на розвиток геодезичної освіти й науки обох країн.

   

  Категорії новин

  Майбутні події

  There are no upcoming Події at this time.

  Календар новин

  Лютий 2021
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Січ   Бер »
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728

  Опитування

  Як ви вважаєте, скільки на день необхідно пар для нормального сприйняття інформації?

  Переглянути результати

  Loading ... Loading ...

  Свята

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

  Курс валют

  Вакансії

  Робота геодезист, землевпорядник, маркшейдер, фотограмметрист, картограф , робота
  jooble