Home » 2020 » Березень

Monthly Archives: Березень 2020

Мова

Останні коментарі

  Науковий журнал «Geodynamics» включено до Переліку наукових фахових видань України

  Редакційна колегія наукового журналу «Geodynamics» рада повідомити, що згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 17.03.2020 № 409 науковий журнал «Geodynamics» включено до Переліку наукових фахових видань України (категорія «А»).

  Науковий журнал «Geodynamics» прийнятий до Індексу цитування пошукових джерел (ESCI) – новий індекс у Web of Science™ Core Collection

  Офіційний сайт журналу: http://science.lpnu.ua/jgd

   

  ЯК НАПИСАТИ КУРСОВУ НА 100 БАЛІВ?

  Logo_Audytoria

  Тетяна Крайник, студентка третього курсу Інституту геодезії, розповідає: „Час був вагомим чинником у написанні курсової. На практичну частину знадобилося два тижні, а ось до захисту я підготувалася за один день. Загалом на написання курсової роботи я витратила лише три тижні, робила це паралельно з навчанням“. Правильний розподіл часу допоможе поєднувати написання курсової та навчання. Психологи радять у першій половині дня робити найважчу роботу, тож це стосується й навчання. Зробив діло — гуляй сміло. М’язи за один день ніхто не нарощує, тому й мозок варто тренувати поступово, без стресу й перевантажень. Пам’ятайте про дедлайн.

   

   

  Майстер-класи фахівців компанії «CREDO-DIALOGUE»

  K-resheniyuПочинаючи з 1989 року компанія «CREDO-DIALOGUE» створює програмні продукти CREDO і входить в число провідних розробників інженерного програмного забезпечення для виробництва інженерних вишукувань і проектування об’єктів транспортного будівництва і цивільно-промислового будівництва. Програми CREDO стали основою технологічних процесів більш ніж 11 000 виробничих організацій і включені в освітні програми понад 300 технічних вузів і коледжів.

  За час свого розвитку комплекс програмних продуктів CRDEO пройшов шлях від системи проектування нового будівництва і реконструкції автомобільних доріг (САПР КРЕДО) до багатофункціонального комплексу.

  В даний час комплекс CREDO складається з декількох великих систем та додаткових програм. Всі вони об’єднані в єдину технологічну ланку обробки інформації — від виробництва вишукувань і проектування до подальшої експлуатації об’єкта.

  За останні пару років технології інформаційного моделювання стали найбільш обговорюваною темою в інженерному співтоваристві. Можливість роботи з об’єктом в одному комплексі програмних продуктів на різних етапах життєвого циклу стає вирішальним фактором під час вибору того чи іншого програмного забезпечення.

  Завдяки своїй гнучкості і багатофункціональності комплекс CREDO забезпечує інженерам можливість роботи в єдиному інформаційному середовищі від опрацювання даних вишукувань до формування готового проектного рішення.

  Кращі рішення і нові можливості BIM реалізовані в проектній лінійці CREDO, розглянуті всі етапи і аспекти життєвого циклу дороги від нового будівництва до реконструкції і ремонту.

  Технології CREDO активно використовуються для:

  • опрацювання матеріалів інженерних вишукувань,
  • проектування об’єктів промислового, цивільного і транспортного будівництва,
  • розвідки, видобутку і транспортування нафти і газу,
  • створення і ведення великомасштабних цифрових планів міст і промислових підприємств,
  • підготовки даних для землеустрою та геоінформаційних систем,
  • рішення багатьох інших інженерних задач.

  Фахівці «CREDO-DIALOGUE» і партнерських компаній не тільки розробляють програмні продукти, але і навчають користувачів, здійснюють технологічну підтримку, готують проекти впровадження технологій CREDO у виробничі процеси, активно співпрацюють з навчальними закладами та різними громадськими організаціями.

  navchannya

  Навчання користувачів — це важлива частина роботи компанії, якій приділяється не менша увага, аніж розробці програмних продуктів. Фахівці навчають не просто роботі з програмними продуктами — навчають новим технологіям рішення інженерних задач. Постійно впроваджуються нові форми і методи навчання, що робить навчання доступнішим, цікавішим й ефективнішим.

  Індивідуальне навчання призначене для тих організацій, які хочуть навчити своїх фахівців індивідуально. Заняття можуть проводитися як на базі підприємства-замовника, так і в найближчому навчальному центрі CREDO. Для тих компаній, філії яких розташовані в різних областях, індивідуальне навчання може бути виконано дистанційно. Важливою особливістю під час такого навчання є те, що програма курсу розробляється з урахуванням специфіки роботи фахівців підприємства та орієнтована на конкретні завдання і проекти. Гнучкий графік навчальних заходів, можливість навчити максимальну кількість фахівців за мінімальних витрат робочого часу і індивідуальний підхід роблять цю форму навчання найбільш ефективною і цікавою для користувачів CREDO і тих, кто планує ними стати.

  Майстер-класи дають можливість учасникам впродовж одного-двох днів детально ознайомитися з можливостями програмних продуктів CREDO і специфікою вирішення інженерних задач на окремому технологічному етапі. В ході проведення майстер-класу викладачі знайомлять слухачів з системами CREDO, показуючи послідовність дій і обговорюють зі слухачами отриманий результат.

  Після закінчення навчання, фахівці отримують сертифікати або посвідчення про підвищення кваліфікації встановленого зразка.

  Ознайомитися з програмними продуктами можна тут:

  https://credo-ua.com/products/


   

  Підвищення кваліфікації інженерів-геодезистів та інженерів-землевпорядників

  До уваги геодезичної та землевпорядної спільноти.

  У НУ “Львівська політехніка” проводиться набір слухачів інженерів-геодезистів та інженерів-землевпорядників для підвищення кваліфікації за обраною спеціалізацією.

  Початок навчання 23.03.2020р.

  За додатковою інформацією звертатися за номерами телефонів: 0662847739, 258 26 3

   

  Категорії новин

  Майбутні події

  There are no upcoming Події at this time.

  Календар новин

  Березень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Лют   Кві »
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031  

  Опитування

  Чи вважаєте Ви потрібними повторні курси?

  Переглянути результати

  Loading ... Loading ...

  Свята

  Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

  Курс валют

  Вакансії

  Робота геодезист, землевпорядник, маркшейдер, фотограмметрист, картограф , робота
  jooble